Cyberpunk 2077 düzeldi mi?

Wiinchester

Kilopat
Daha fazla  
Oyunu 3 4 gün sonra alacağım ama oyunun bug ve glitch hatalarının yoğun olduğunu gördüm. Oyunu ne kadar topladılar oynanır mı? Cidden oynamak çok istiyorum.

GTX 1650 4 GB ekran kartı modeline sahibim YouTube'da baktığım kadarıyla 1080P 30 FPS oynayabiliyorum, ki bu bana yeter. Tek sorun oyun zevkimi bozacak çok bug ve glitch kaldı mı?

Biraz bekleyin, şahsen ben 2-3 ay bekleyeceğim ki doğru düzgün bir oyun oynayabileyim. Optimizasyon sorunlu olduğundan 1080P 30 FPS oynayabiliyorum ben de, ama rahat bir oynanış değil açıkçası.
Oyun düzeltilene kadar başka oyunlarla kendinizi oyalayın derim 🙂

Ben çıktığı gibi oynayıp bitiren birisiyim fps drop sorununu çözmüşler
Buglar o kadar fazla denk gelmedim geldiğim buglar havada kalan nesnelerdi.
Bazılarını gidermişler ama hala duranlar var.

Oyun çok daha yumuşak çalışıyor. Biraz FPS artışı oldu ama artık FPS drop yemiyorum. Bugların bir kaçını düzeltmişler. Halen devam eden buglar var. Öncelik oyunun ilerleyişine etki eden buglardır. Onların yanında çözümü basit ve göze çarpan bugları çözmeye çalışıyorlar. 2-3 güncelleme sonra temel sorunlar tamamen çözülmüş olur.

Şuan gelen güncellemeler Hotfix yani küçük güncelleme. Sömestr tatilinde 2 büyük güncelleme yayınlayacaklarını söylediler. O 2 güncelleme oyunu adam eder.

Oyun şuan da oynanabilir seviyede. Sosyal medya algısı, oyunu olduğundan daha beter halde gösteriyor. Hele hele oyunu oynamadan youtubedan izleyip gelenler ayrı dert. Adam direkt "cyberpunk 2077 bugs" yazıp, önüne gelen ilk videodaki bugları oyunun tamamında varmış gibi lanse ediyor.

Düzelmedi. Ufak tefek buglar olsa neyse, amatör bağımsız firma yapmış gibi her yerden bug fışkırıyor. FPS de şehir içinde sizi çok rahatsız eder. Almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı