Cyberpunk 2077 Ekim 2021 itibarıyla ne durumda?

Ayreminis

Hectopat
Merhabalar. 1 ay içinde CB2077 alma planım var. Şu ay itibarıyla PC tarafında oyunun performans durumu nasıl? Optimizasyon açısından soruyorum. Lütfen NPC şöyle, AI böyle gibi düşünmeyin. Game breaking durumlar, crash'ler vs. düzeldi mi? Yeni yakın zamanda oynayanların görüşlerini merak ediyorum, şimdiden sağ olun. Sistem olarak yeterli bir sistemim var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. 1 ay içinde CB2077 alma planım var. Şu ay itibarıyla PC tarafında oyunun performans durumu nasıl? Optimizasyon açısından soruyorum. Lütfen NPC şöyle, AI böyle gibi düşünmeyin. Game breaking durumlar, crash'ler vs. düzeldi mi? Yeni yakın zamanda oynayanların görüşlerini merak ediyorum, şimdiden sağ olun. Sistem olarak yeterli bir sistemim var.

Hocam asla almayın. RDR2 alın onun yerine.

Oyunu bizzat oynamış birisi değilim ama oyunu uzun saatlerce oynamış arkadaşlarıma bu soruyu sordum ve cevapları bu haliyle bile iyi bir oyun değil daha çok güncelleme lazım oldu

Son 1.30 ve 1.31 güncellemesinden sonra büyük bir ölçüde sorunlar giderildi. (İlk aldığım dönemden bu yana oyuna tekrar başlayıp yaklaşık +90 saat daha oynayıp bitirdim ve çok kritik denilecek kadar sorunla karşılaşmadım.)

Ekleme: Bazı sahnelerde ve oynayışlarda optimizasyon sorunu ve küçük hatalar henüz giderilmiş değil elbet, bir takım farkedilmeyecek kadar sorunlar (Örn: Judy koltuktan kalkarken henüz oturur halde kalkması gibi.) var ama bu demektir ki oyun henüz alınmaz veya oynanmaz değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı