Cyberpunk 2077 Ekim 2021 itibarıyla ne durumda?

Sonradan verilen cevaplar için de teşekkürler. Bazı kimseler RDR2 ve GTA V önermiş, önermeyin lütfen arkadaşlar. Muadili var mı diye sormadım ben? Kaldı ki bu iki oyunu da hem konsol hem PC'de bitirdim ben

Merhabalar. 1 ay içinde CB2077 alma planım var. Şu ay itibarıyla PC tarafında oyunun performans durumu nasıl? Optimizasyon açısından soruyorum. Lütfen NPC şöyle, AI böyle gibi düşünmeyin. Game breaking durumlar, crash'ler vs. düzeldi mi? Yeni yakın zamanda oynayanların görüşlerini merak ediyorum, şimdiden sağ olun. Sistem olarak yeterli bir sistemim var.
Oyunu kıracak hatalar trmizlediler sanırım ben görmüyorum çünkü alabilirsiniz.
Hala alınmaz hocam FPS değerleri benim cihazda 23 maksimum. İğrenç bir oyun harcadığınız zamana yazık.
Fps üzerine bir oyunu eleştirmezsin gördüğüm en saçma eleştiri.

Hala hatalar var 2 tane görev kilitlendi bende. Spoiler vermeden şöyle söyleyebilirim bir tane mekanda X kişilerin beklememizi söylüyor fakat ne kadar beklerseniz bekleyin o X kişisi gelmiyor.

Oyun sürem 500 saatin üzerinde son gelen yamayla birlikte çökme hiç yaşamadım sadece bazen kaplamalar geç yükleniyor özellikle motora binerken üçüncü şahısa geçince kamera kaplamalar sapıtıyor. Görevlerde bug yok gibi bir tane denk geldim eski save geçince düzeldi. Sormak istediğin başka şeyler varsa yeşillendir.

Ben en son güncellemeyi tekrar başlamak için en baştan 5saat oynadım küçük FPS düşme haricinde başka bir hata ile karşılaşmadım.

Game breaking durumlar, crash'ler vs. düzeldi mi?
Oyunu geçen ay 50 saatte bitirdim. Oyun kıran bug, crash yaşamadım. Ufak tefek görsel buglar yaşadım sadece, bunlar her oyunda olabilecek şeyler olduğu için pek önemsemedim açıkçası.

Fakat oyun kıran buglar, saçma sapan crashler yaşayan insanların sayısı da oldukça fazla. Yani şans işi biraz.

10400F değil mi işlemci? Bir yerde besleyememe yapabilir hem DLSS'e ihtiyacın yok ki boşuna görüntüyü bozuyor. 60 FPS üzerini hem işlemcin hem de kartın rahatça çıkarır. RT ile ağır FPS kaybı olursa DLSS kullanılabilir onun dışında gereksiz diye düşünüyorum.
Yalnız 3070 Ti ile olan makinede i7-10700 varmış, yine de 3000 serisi ile ilgili bu tarz genel bir problem varsa ki şu ana kadar testlerde de pek görmedim, yeni gelecek olan güncellemelerle daha sağlıklı ve sorunsuz bir deneyim elde edilebilir belki.

Son düzenleme:
Merhabalar. 1 ay içinde CB2077 alma planım var. Şu ay itibarıyla PC tarafında oyunun performans durumu nasıl? Optimizasyon açısından soruyorum. Lütfen NPC şöyle, AI böyle gibi düşünmeyin. Game breaking durumlar, crash'ler vs. düzeldi mi? Yeni yakın zamanda oynayanların görüşlerini merak ediyorum, şimdiden sağ olun. Sistem olarak yeterli bir sistemim var.

GTX1650 Ti i7 işlemci 16 GB RAM'li PC'mde orta ayarlarda 30-40 FPS zor görüyorum. Düzelen şeyler elbet var ama ilk çıktığında da bu FPS'lerde oynuyordum. Kısacası oyun aynı denilebilir.

Hocam ben PS4'ten bahsediyorum bu kadar ön yargılı olmayın.

PS4 ben oynadım sabit 30 veriyor.
Hocam Cyberpunk 2077 gibi bir oyun ile RDR2'yi kıyaslamayın ve beni de güldürmeyin hocam biri teknoloji demosu diğeri oyun gibi oyun.

RDR2 ile Cyberpunk karşılaştıran kim? Nasıl cürrret eder :D
Orada dur derim. Cyberpunk 2077 kadar cesitli bir oyun, RDR 2 gibi GTA hissi veren bir oyunla kiyaslanmaz.
Cunku mekanik olarak GTA ile ayni.

Neresi aynı hocam? Dalga geçme.

Yeni konular

Geri
Yukarı