Cyberpunk 2077 frame generation nasıl yapılır?

Kutmoon

Decapat
Daha fazla  
İyi günler RTX 3060 Ti var ancak oyunu Epic Games'ten aldığım için nasıl yapacağımı hiç bilmiyorum. Donanım Arşivi'nin videosundaki gibi dosyaları oyunun kurulu olduğu yere attım ve Regedit dosyasını da çalıştırdım ancak oyunda fg açılmadı olmadı. Yardım edebilir misiniz?

Belki sürüm tutmuyordur. Ek olarak bu konuya bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Donanım Arşivi'nin videosunda yapılanları yaptım ve attığınız Reddit postundaki Epic Games'ten oynayanların yapması gerekenler kısmında da 2 dosya silmemi istiyor ancak bende 1 tanesi yok ve birini silince direkt Launcher açılmıyor hiçbir şekilde. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Oyundan oyuna değişiyor diye biliyorum o kurulumu dostum. Misal bende Witcher 3 için direk kopyala yapıştır ile fg modunu kurdum. Ama hogwart legacy de farklı ayar yaptım.

Attığınız Reddit postu zaten Cyberpunk için ancak o işe yaramıyor ya da ben yapamıyorum. Silmem gereken 2 dosya adı veriyor ancak bir tanesi var sadece ve onu sildiğimde de crash report veriyor. Diğer silmem gereken dosya zaten yok.

Bu dosyaya attığınızdan emin misiniz?
1704137881793.png

Yeni konular

Geri
Yukarı