Cyberpunk 2077 görevde sorun var

Xinahza

Centipat
Daha fazla  
İnternetten baktım, burada normalde bir tane adam olması gerek. Ama bende gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    2,7 MB · Görüntüleme: 61
Hocam eksiksiz kurmuştum aslında. Ban atıyorlar diye sansürlerdim tedbirimi alayım dedim
Bariz anlaşılıyor merak etmeyin. Eksiğini falan bilmem hocam eskiden ben crack oynadığımda boyuttan kısmak için sürekli dosya eksilirdi. Mutlaka bir sorun oluyordu.

Oyunu oynadım oynayalı bu görev bu şekilde. Kendini peygamber ilan eden adam bazen burada oluyor konuşuyor, bazen oradayken yatıp uyuyor, bazen de orada olmuyor ama görev simgesi orayı gösteriyor. Herhalde farklı farklı yerlerde konuşuyor ve o farklı yerlerde yakalamamız gerekiyor.

Uğraşmaya değmez bence.

Bariz anlaşılıyor merak etmeyin. Eksiğini falan bilmem hocam eskiden ben crack oynadığımda boyuttan kısmak için sürekli dosya eksilirdi. Mutlaka bir sorun oluyordu.

E yapamayacağım galiba o zaman görevi sonsuza kadar.

Oyunu oynadım oynayalı bu görev bu şekilde. Kendini peygamber ilan eden adam bazen burada oluyor konuşuyor, bazen oradayken yatıp uyuyor, bazen de orada olmuyor ama görev simgesi orayı gösteriyor. Herhalde farklı farklı yerlerde konuşuyor ve o farklı yerlerde yakalamamız gerekiyor.

Uğraşmaya değmez bence.
Oyunu %100 bitirmek için deniyorum bende zaten gereksiz olsa bile yapmak istiyodum.

Uğraşmaya değmez bence.
8 kez bitirdim. Her zaman ordaydı. 2. Perdeden sonra kullanılabilir oluyor. Detyaını buradan görebilirsiniz. Orijinal sürümde ortadan kaybolduğu ile alakalı bir bug raporu sunulmamş.

Steam'de ise böyle bir yorum buldum.
1702744706149.png

8 kez bitirdim. Her zaman ordaydı. 2. Perdeden sonra kullanılabilir oluyor. Detyaını buradan görebilirsiniz. Orijinal sürümde ortadan kaybolduğu ile alakalı bir bug raporu sunulmamş.
Bilmiyorum ben hiç düzgün denk gelemedim bu göreve, oyunum orjinal halbuki.

İyi oyun aslında da..

Steam'de ise böyle bir yorum buldum.
1702744706149.png
İşe yarayabilir. Ben çok umursamadığım için üstüne gitmemiştim bu görevin.

Bilmiyorum ben hiç düzgün denk gelemedim bu göreve, oyunum orjinal halbuki.

İyi oyun aslında da..

İşe yarayabilir. Ben çok umursamadığım için üstüne gitmemiştim bu görevin.
%100'leme hastalığım var. Her zaman yaparım. Güzel görev bu arada. Özellikle Johnny'nin tepkileri.

Yeni konular

Geri
Yukarı