Çözüldü Cyberpunk 2077 grafik ayarı tavsiyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DOVAHKIIN53

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba,
Aşağıdaki görselde arabanın ön kaputundaki yansımalarda göreceğiniz üzere sanki bir kumlanma gözüküyor. Sadece yansımalarda değil, asfalt ve gölgelerde de aynı kumlanma oluyor. Bu kumlanmayı kapatmak hangi grafik ayarını kısmak veya yükseltmeye bağlı olarak düzelir onu soracaktım. NVIDIA denetim masasından da herhangi bir ayarlama yapılıyorsa ona da kabulüm. Ayarları Ultra'da oynuyorum bu arada.
1660 Ti ve Ryzen 5 2600 kullanıyorum OC yok.
Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.

20201230132536_1.jpg

Çözüm
  • Film greni
  • Ekran alanı yansıtma kalitesi

Bu ayarları kapat. Daha sonra durumu bildir.

Yüksek ihtimal kumlanma çözülecektir.
Herkese merhaba,
Aşağıdaki görselde arabanın ön kaputundaki yansımalarda göreceğiniz üzere sanki bir kumlanma gözüküyor. Sadece yansımalarda değil, asfalt ve gölgelerde de aynı kumlanma oluyor. Bu kumlanmayı kapatmak hangi grafik ayarını kısmak veya yükseltmeye bağlı olarak düzelir onu soracaktım. NVIDIA denetim masasından da herhangi bir ayarlama yapılıyorsa ona da kabulüm. Ayarları Ultra'da oynuyorum bu arada.
1660 Ti ve Ryzen 5 2600 kullanıyorum OC yok.
Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 808220
Oyundaki SSR sıkıntılı sizle alakalı bir şey değil. SSR'ı kapamanızı öneririm. Dediğiniz olay da bu yüzden oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı