Cyberpunk 2077 GTX 1650 ile kasıyor

SerkanKurt

Yoctopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi i5 9300H işlemci GTX 1650 ekran kartı ile en düşük ayarlarda bile yer yer oyunun çok can sıkıcı hale geldiğini söyleyebilirim. Bunun için ne yapmalıyım?

Başlıkta da belirttiğim gibi i5 9300H işlemci GTX 1650 ekran kartı ile en düşük ayarlarda bile yer yer oyunun çok can sıkıcı hale geldiğini söyleyebilirim. Bunun için ne yapmalıyım?

Laptop kullanıyorsun değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartının kullanımında sıkıntı yoksa yapabileceğin bir şey yok.
Ben 1660Tİ ile orta ayarlarda 45-50 fps civarı bitirdim oyunu.

Bunun için sizin yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Oyun bozuk.
Oyunda buglar var tamam da optimizasyon olarak çok da kötü değil ya. Grafik kalitesini çok düşürmüyor ayarlar. Ayarları ultradan mediuma aldığımda rahatsızlık vermediğini hatırlıyorum.

Ben 1660Tİ ile orta ayarlarda 45-50 fps civarı bitirdim oyunu.
Ben laptop 2060'ıyla ultra ayarlarda DLSS ve RT kapalı 45-50 FPS alıyordum, sizin sistemde sorun olmasın? 2060'la 1660 Ti arasında saf güç olarak dişe dokunur fark olmaması lazım.

Ben laptop 2060'ıyla Ultra ayarlarda DLSS ve RT kapalı 45-50 FPS alıyordum, sizin sistemde sorun olmasın? 2060'la 1660 Ti arasında saf güç olarak dişe dokunur fark olmaması lazım.

Oyun ilk çıktığında oynuyordum optimizasyonu biraz kötüydü. Bir de DLSS gözle görülür bir FPS farkı yaratıyor keşke 2060 alsaydım diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı