Cyberpunk 2077 GTX 1650 ile kasıyor

Oyunda buglar var tamam da optimizasyon olarak çok da kötü değil ya. Grafik kalitesini çok düşürmüyor ayarlar. Ayarları ultradan mediuma aldığımda rahatsızlık vermediğini hatırlıyorum.
3900x, RTX 3070, 32GB 3600 Bellek ve M.2 SSD ile 1440p de 72 FPS veren oyuna bozuk dememek için silah tehdidi aldığınızı düşünmekteyim değerli ustam. 🎭

3 adet ayar var ciddi anlamda FPS düşüren. GTX 1650 için önereceğim ayar şu olur; en üstten orta ayarı seç sonra aşağıya in ekran alanı yansıma kalitesi kapalı, çevresel perdeleme kapalı, renk hassasiyeti orta.

Ben laptop 2060'ıyla ultra ayarlarda DLSS ve RT kapalı 45-50 FPS alıyordum, sizin sistemde sorun olmasın? 2060'la 1660 Ti arasında saf güç olarak dişe dokunur fark olmaması lazım.

Bence de sıkıntı var. Radeon software ile kayıt almama rağmen 5500 XT ile bu testi yapmıştım 1.23 yamasıyla. Bu oyun bir de NVIDIA kartlarla daha iyi performans veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Laptopun kastığını hissettiğim tek oyun oldu sanırım. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    3,8 MB · Görüntüleme: 51
3900x, RTX 3070, 32GB 3600 Bellek ve M.2 SSD ile 1440p de 72 FPS veren oyuna bozuk dememek için silah tehdidi aldığınızı düşünmekteyim değerli ustam. 🎭
Bilemiyorum hocam. Ben 2060'la ultra ayarlarda DLSS kapalı gayet rahat oynadım 1080p'de. 2070 de hiç üzmedi. RDR2'ye göre daha iyi performans verdiğini düşünüyorum.

Bilemiyorum hocam. Ben 2060'la ultra ayarlarda DLSS kapalı gayet rahat oynadım 1080p'de. 2070 de hiç üzmedi. RDR2'ye göre daha iyi performans verdiğini düşünüyorum.
RDR 2 direkt port olduğundan bu durum olmaması anormal olurdu hocam.

Ama karşımızda 7 sene, 2555 gün gibi çok uzun bir zaman çizelgesi var iken oyunun gerek oynanamayacak kadar saçma sapan hatalara ev sahipliği yapması, düşük optimizasyona sahip olmasını şahsen ben kabul edemem. İyi de diyemem. Hikaye sunumu da hiç anlatıldığı gibi değil üstelik. :)

Açıklamaya göre de zaten oyunu yapmak 7 sene sürmemiş 2 3 senelik olmamış pre beta bir yapım var karşımızda...

Özetle, konu sahibinin bu bu oyundan verim beklemesi hatadır. Dolayısıyla, üzüntüden ve anksiyeteden başka hiç bir şeye yol açmaz. 🎉

Saygılarla. 🙌

Yeni konular

Geri
Yukarı