Cyberpunk 2077 için Ekran kartı ve PSU önerisi

Bütçe
1800 ₺

ayberkyurttas

Decapat
Sistemim:
İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 AF.
Anakart: ASUS Prime A320M-F anakart.
Ekran kartı: AMD Radeon 6570 1GB.
RAM: 8 GB Corsair 3000 MHz.
PSU: 350W sertifikasız.
Bu sisteme ekran kartı ve Power Supply ekleyerek Cyberpunk oynamak istiyorum ama 20-30 FPS değerlerinde değil akıcı 50-60 FPS değerleri benim için idealdir. Yardmcı olursanız sevinirim.
İkinci el de önerebilirsiniz.

Sistemim:
İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 AF.
Anakart: ASUS Prime A320M-F anakart.
Ekran kartı: AMD Radeon 6570 1GB.
RAM: 8 GB Corsair 3000 MHz.
PSU: 350W sertifikasız.
Bu sisteme ekran kartı ve Power Supply ekleyerek Cyberpunk oynamak istiyorum ama 20-30 FPS değerlerinde değil akıcı 50-60 FPS değerleri benim için idealdir. Yardmcı olursanız sevinirim.
İkinci el de önerebilirsiniz.

10 Aralıktan önce kimseden tavsiye alma derim. Bir kesim gayet iyi çalıştığını savunuyor bir yandan da 3090'nın bile yetemediği konuşuluyor.

Hocam bütçe belirtirsen yardımcı olurum ayrıca şu anda 3080 ile performans alamıyor Cyberpunk önce bekle acele etme 1-2 hafta bir test videoları yayınlansın Benchmark sorunu çözülsün öyle bak derim.
1800₺ bütçeye sahibim ikinci el almayı düşünüyorum oyunu oynamak için sabırsızlanıyorum normalde bu bütçeyi bir kaç aydır biriktiriyorum ve sene sonu sağlam bir şey almak istiyordum fakat fiyatlar gittikçe artıyor para biriktirme hızım buna yetişemiyor.
Moral bozmak istemem ama RTX 3090 bile 1080P orta ayarlarda 106 FPS aliyor.
Teşekkürler bilmiyordum.

1800₺ bütçeye sahibim ikinci el almayı düşünüyorum oyunu oynamak için sabırsızlanıyorum normalde bu bütçeyi birkaç aydır biriktiriyorum ve sene sonu sağlam bir şey almak istiyordum fakat fiyatlar gittikçe artıyor para biriktirme hızım buna yetişemiyor.

Teşekkürler bilmiyordum.

Sonuna kadar haklısın geleceğe yönelik olarak 650W+80 güzel bir PSU alınabilir ve bütçeyi bir tık daha arttırarak 2.el RTX alabilirsin belki de bütçeyi arttırmana bile gerek kalmaz. İnan bende çok pis hype yedim oyuna fakat optimizasyon sorunu çok belli ve bunun için uzun süreler bekleyeceğiz gibi görünüyor.

Geri
Yukarı