Cyberpunk 2077 için FPS arttıran ayar önerisi

İşletim sistemi
Windows 10
Sizin için önemli olmayan birkaç ayarı yükseğe çekin.
Kromatik bozulma ve film grenini kapatın.
Bunu da deneyin.

Merhabalar, oyunu Xbox üzerinden bitirdim. Şimdi de PC üzerinden farklı yollar fark yaratıyor mu diye tekrar bitireceğim. 2K Ultra ayarlarda DLSS kalite modunda 30-40 FPS alıyorum. Bunu 60'a sabitlemek için öneriniz var mı?
DLSS performans demeyin çünkü görüntü çok bozuluyor.
@Motionless IN White

Sistemim:
2070s, R7 3700X, 16 GB 3600MHz RAM, B550M Mortar, iCUE 220T ve CV 650 PSU.
Oyunun yüklü olduğu disk: Samsung 970 EVO Plus.
Sürücü, BIOS güncel.
İşletim sistemi: Windows 10.

Şimdiden teşekkürler.
Hocam en basitinden çözüm grafikleri orta ayarlara çekebilirsiniz.

Şu an için PC'de daha iyi bir deneyim sunuyor çünkü Series X'de oyun 1080p'de çalışıyor 60 FPS.
PC'de 2K 60 ve daha detaylı oynamak güzel olur.
AMD işlemci optimize yöntemini denemiştim ben. Gözle görülür fark oldu sanırım. EZ optimizer ile ciddi cidi artış yaşayan birisi vardı burada. Bende 5 FPS falan fark etti sadece

@Lockheed bu benim 5500 XT 8 GB & 1080P ideal grafik kalitesi ve performans ayarlarım. Düşük olanlar gereksiz FPS düşürenler onları orta yapsan da olur FPS sıkıntısı olmuyorsa. Renk hassasiyeti ise sana kalmış kimileri yüksek tutuyor ama ben orta yaptım. Üstteki ayarların FPS'e etkisi yok hepsini aç gitsin.

Screenshot_1.png

Screenshot_3.png

Bende de gece durum bu şekilde kendi ayarlarımla. Darboğazdan sebep 60 FPS civarına çıkamıyorum 45-55 FPS seviyesi daha oynanabilir. 1500X'i fena zorluyor oyun. Grafiğe verdim bu nedenle. Senin sistemin güçlü her türlü altından kalkar 2K'da bile.

Screenshot_5.png

@Lockheed şu rehberi baz almıştım;

Bende de gece durum bu şekilde kendi ayarlarımla. Darboğazdan sebep 60 FPS civarına çıkamıyorum 45-55 FPS seviyesi daha oynanabilir. 1500X'i fena zorluyor oyun. Grafiğe verdim bu nedenle. Senin sistemin güçlü her türlü altından kalkar 2K'da bile.

Eki Görüntüle 846087

@Lockheed şu rehberi baz almıştım;

Teşekkürler. Oyunun %81'i indi. İndiğinde değerleri paylaşacağım. İlk başta ultra ayr performansını. 1 ay önce denediğimde 30-40 arası idi.

Yeni konular

Geri
Yukarı