Cyberpunk 2077 için GTX 1650 vs PS4 Slim

Desteklemiyor işte. 2020 sonunda çıkmış bir oyun kendisi. PS4 Pro istiyor en az. İçindeki parçalar yetersiz.

Kusuruma bakmayın. Moderatörler yanlış olarak işaretleyebilir yorumumu. PS4 Pro için gelişmiş FPS değerleri verecekmiş. PS4 Slim destekliyor ve 30 FPS oynanabiliyor.
Evet ben de ondan sordum işte. :) Xbox One destekliyor da o mu desteklemeyecek diye şaşırdım bir an. :)

Oyun minimumda 8 GB RAM istiyor. Oynar. Yani sistemi kaldırır demiyorum ama oyun 8 GB RAM ile oynanır.

Slim destekliyorsa net PS4 bu arada.

Bana da öyle geliyor, PC'nin 45-50 FPS'i PS4'ün 30 FPS'i ediyor gibi sanki ve mobil GTX 1650'yle Low'da 50 FPS üstüne çıkacağını sanmıyorum, umarım optimizasyonu iyi olur.

Bana da öyle geliyor, PC'nin 45-50 FPS'i PS4'ün 30 FPS'i ediyor gibi sanki ve mobil GTX 1650'yle Low'da 50 FPS üstüne çıkacağını sanmıyorum, umarım optimizasyonu iyi olur.
Ben o kadar düşük FPS vereceğini hiç sanmıyorum. RX 570 ile 5 FPS farkı var. Low ayarlarda 60 FPS geçeceğini düşünüyorum. RX 570 için orta ayarlar 60 FPS deniliyor.

16GB Ramle rahat oynarsın.
8 GB olması büyük sıkıntı çıkartır mı? Grafiklere çok takıntı değilim low da olsa tamamım ama pcde 40-50 fps sanki kasıyor hissiyatı veriyor ps4 aksine
Ben o kadar düşük FPS vereceğini hiç sanmıyorum. RX 570 ile 5 FPS farkı var. Low ayarlarda 60 FPS geçeceğini düşünüyorum. RX 570 için orta ayarlar 60 FPS deniliyor.
Mobil kartlarda 10-15 fps düşük oluyor ondan tırsıyorum hocam

8 GB olması büyük sıkıntı çıkartır mı? Grafiklere çok takıntı değilim low da olsa tamamım ama pcde 40-50 fps sanki kasıyor hissiyatı veriyor ps4 aksine

Mobil kartlarda 10-15 fps düşük oluyor ondan tırsıyorum hocam
Oyun zaten minimum 8 istiyor 40 50 düşük geliyor diyorsun rami yükseltirsen senin için çok daha iyi olur ama fpse ne kadar etki eder bilemeyeceğim.

Geri
Yukarı