Cyberpunk 2077 için uygun işlemci tavsiyesi

Alpbykurt

Decapat
Merhabalar efendim, ben Cyberpunk açan işlemci almayı düşünüyorum. Her şeyim oyunu açmasına rağmen işlemcim minimum sistem gereksinimlerinin altında kalıyor ama öyle çok altında değil. Minimumun altında açabilir miyim oyunu yoksa yeni işlemci mi almam gerekir? Bütcem çok fazla değil, oyunu orta ayarlarda falan oynasam bana yeter. Öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci ve anakart modelin ne? Sistem özelliklerini ve bütçeni yazarsan yardımcı oluruz. Müneccim değiliz.
işlemcim i5-2400 ekran kartım 1050 ti anakart modelim önemli değil çünkü eski onuda değiştirmeyi düşünüyorum 8gb ram yeterli mi?
Bütçenizi ve diğer sistem bileşenlerinizi söylerseniz daha mantıklı öneriler yapabiliriz.
bütcem 2000-3000 arası

2000₺'ye R3 3100, Gigabyte B450M-SH2 ve 3000 MHz 16 GB RAM alınır. Ekran kartın Cyberpunk için iyi olsa da diğer oyunlar göze alındığında pek iyi değil. Eğer ekran kartını satıp bütçe arttirabilirsen GTX 1650S veya GTX 1660 alınabilir.
ekran kartımı şuanlık değiştirmeyi düşünmüyorum ama istediğim zaman tavsiyenizi göze alıcağım ve yukarda saydıklarınız cberpunkı en az orta seviyede açar mı?
2000₺'ye R3 3100, Gigabyte B450M-SH2 ve 3000 MHz 16 GB RAM alınır. Ekran kartın Cyberpunk için iyi olsa da diğer oyunlar göze alındığında pek iyi değil. Eğer ekran kartını satıp bütçe arttirabilirsen GTX 1650S veya GTX 1660 alınabilir.
ve sadece işlemcim sistem gereksinimlerini karşılamıyor oyunu genede açabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı