Cyberpunk 2077 kaç GB yer kaplıyor?

Hocam internete yazınca çıkmıyor mu?
Hocam webe girip "GTA V kaç GB?" yazın.

Screenshot_20210328-211342_Chrome.jpg

Ancak bilgisayarınızda GTA V varsa girin bakın kaç GB yer kaplıyor?
Bilgisayarımdan kaldırdım ben ama kaldırmadan önce 100 GB'ın üstündeydi diye hatırlıyorum. Şu an bilgisayarında yüklü olan belirtebilir.

Demem o ki; oyunlar güncelleniyor, boyutları değişiyor. Sabit bir sayısı yok.

Oyunlar sürekli güncellendiği için kapladığı yerler de değişiyor. Attığınız konular 3-4 ay önce açılmış. GTA V ilk başta 60-70 GB yer kaplarken şu an 100 GB kaplıyor.
Konu sahibi güncel olan dosya boyutunu belirtmelerini talep etmiş. Net bir konu değil, bu yüzden tekrar tekrar sorulması çok doğal.

Siteler ve forumlar zaten oyun çıktıktan sonra salıyor ve sanki her saniye oyuna güncelleme geliyor.

Eki Görüntüle 945638

Bilgisayarımdan kaldırdım ben ama kaldırmadan önce 100 GB'ın üstündeydi diye hatırlıyorum. Şu an bilgisayarında yüklü olan belirtebilir.

Oyuna gelen her güncellemede dakikada bilgiler Google'ye geliyor ve forumlarda bilgi bölümlerine geliyor mesela Technopat sadece sorulara çözüm bulma yeri değil ana sayfa bölümünde bilgiler bölümü var ve detaylıca oraya yazılıyor daha fazla yer kaplıyorsa yeni açılan sayısızca konu var.

Siteler ve forumlar zaten oyun çıktıktan sonra salıyor ve sanki her saniye oyuna güncelleme geliyor.

Bunun cevabını üstte verdim zaten keşke okusaydınız.
Hocam bir oyunun boyutu arttığında haber veren bir site ya da konu görmedim.

Neyin cevabını verdiniz anlamadım.

Eki Görüntüle 945638

Screenshot_20210328-212434_Chrome.jpg

Herkes linç etmiş soran arkadaşı ama ben anlayabiliyorum onun ne demek istediğini. Sistem gereksinimleri tek düze rakamlar. Bir arkadaşımız atmış 64 GB yer kaplıyormuş. Mesela COD:MW 175 GB gereksinim yazıyor. Şuan benim bilgisayarımda oyun 214 GB. Yazılandan ziyade tecrübe edinmiş kişilerden net rakam almak bence doğru.

Geri
Yukarı