Cyberpunk 2077 karakter hayat yolları

Sasi'yi dinledim. Arkadaş dinlemese bile en mantıklı olan Xbox SS konsol. Parası benim için önemli değil çünkü yarı yarıya alacağım (2400TL). Pass, geriye uyumluluk yani PS 2 oyunları bile oynatıyor. Daha ne yapsın el kadar makine ?

Sony artık Apple gibi oldu.
Çok haklısın kurtarıcımız series s.

Sasi'yi dinledim. Arkadaş dinlemese bile en mantıklı olan Xbox SS konsol. Parası benim için önemli değil çünkü yarı yarıya alacağım (2400TL). Pass, geriye uyumluluk yani PS 2 oyunları bile oynatıyor. Daha ne yapsın el kadar makine?

Paraya biriktirebilsem bende dinledim Sasi'yi alacağım Xbox. Şimdilik elimde PS4 Pro var onda oynamayı düşünüyorum. İnşallah internetteki videolar kadar kötü değildir.

Sasi'yi dinledim. Arkadaş dinlemese bile en mantıklı olan Xbox SS konsol. Parası benim için önemli değil çünkü yarı yarıya alacağım (2400TL). Pass, geriye uyumluluk yani PS 2 oyunları bile oynatıyor. Daha ne yapsın el kadar makine?

Konsolu alacak parayı bulsak oyunu alacak parayı bulamayacağız o yüzden PC candır.
Seneye bir de anakart+işlemci+RAM için upgrade yapsam tadından yenmez açıkçası.
Crack'lendiği gün direk indireceğim işlemci izin vermezse çöpe gitmesin para tamamen deneme amaçlı :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı