Sürprizbozan Cyberpunk 2077 karakterler ile yapılan seçimlerin bir önemi var mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sugoma

Centipat
Daha fazla  
Oyuna yeni başladım ve şu an 12. saatteyim. Fakat merak ettiğim bir konu var. Bildiğim kadarıyla oyunda Judy ve panam ile ilişki seviyemiz var. Görevlerde seçtiğimiz diyaloglar ileride bir işe yarayacak mı? İlişki seviyesi artarsa farklı görevler açılma gibi bir durum var mı? Yoksa ilişki sadece eklemiş olmak için eklenmiş bir sistem mi?

Judy ile erkek karakter secmissen iliski yasayamıyorsun, panam ile gorevlerini yaparak yasayabilirsin.

Peki ileride farklı bir durum olacak mı? Farklı bir son farklı bir görev tarzı. Yoksa sadece bitirdiğimiz sonların yanında ilişkimiz mi olmuş olacak?

Peki ileride farklı bir durum olacak mı? Farklı bir son farklı bir görev tarzı. Yoksa sadece bitirdiğimiz sonların yanında ilişkimiz mi olmuş olacak?

Erkek karakter sectiysen Judy ile sehirden ayrıldıgı vakit vedalasabiliyorsun onun hayatıyla alakalı gorev yaparak. Panam ise oyunun sonlarından bir tanesi, spoiler vermek istemiyorum.

Yav bende erkek karakter açtım panam çok naz yapıyor ulan arasaka da hayat mücadelesi veriyorum arıyor alo v yardıma gelir misin geleyim gülüm deyip gidiyorum yok şunu çalalım yok bununla aram bozuk çekip vuracağım en son kadını.

Yeni konular

Geri
Yukarı