Cyberpunk 2077 liberty City kaç saat sürecek?

korkusuzz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar DLC'nin 399 TL'nin fiyatı var almaya değer mi ve bu fiyata kaç saatlik oynanıs vaat ediyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç saat olduğunu bilmiyorum ama büyük ihtimalle uzun olacak Witcher 3 DLC'leri bir oyun kadar uzundu.

Bazı yerler en azından 10-12 saat diyor bazıları ise en azından 16 saat ama genel olarak beklenen, The Witcher 3, DLC'leri gibi oyuna uzun solukta oynanış katacak olması yönünde. Oyuna çok fazla yenilik ve hikayeler ekleyeceği için, Cyberpunk 2077'yi severek oynadıysanız bence almaya değer.

Ana oyun kadar uzun olması bekleniyor. Yani 20-50 saat arası. Ana oyunda olması gereken fakat olmayan bir çok yeni şey, yeni harita, yeni hikâye vs. olacak DLC'de. Zaten DLC oyunun yarı fiyatına yani 30 dolara satılıyor.
Ana oyun kadar uzun kaliteli olursa indirimlerde alırım. DLC çıkınca göreceğiz artık.

Ana oyun kadar uzun kaliteli olursa indirimlerde alırım. DLC çıkınca göreceğiz artık.
Ben şahsen DLC'nin o kadar uzun olacağı konularına katılmıyorum. Geçen yıl Ubisoft'ta AC Valhalla Dawn of Ragnarok DLC'si için AC Origins gibi 50 saat sürecek deyip DLC'yi 40 dolardan satışa sunmuştu. Diğer 20 dolarlık DLC'ler gibi 10- 20 saat arası bir sürede biten yapıya sahipti. Bu da yine 10- 20 saatte biter muhtemelen.

Ben şahsen DLC'nin o kadar uzun olacağı konularına katılmıyorum. Geçen yıl Ubisoft'ta AC Valhalla Dawn of Ragnarok DLC'si için AC Origins gibi 50 saat sürecek deyip DLC'yi 40 dolardan satışa sunmuştu. Diğer 20 dolarlık DLC'ler gibi 10- 20 saat arası bir sürede biten yapıya sahipti. Bu da yine 10- 20 saatte biter muhtemelen.
Ben de uzun olmasını beklemiyorum ana hikaye 10 saatte biten her şeyiyle 20-30 saatten biten bir şey yaparlar. Yoksa 30 dolar olmazdı.

10 saat anca sürer ben sana söyleyeyim ilk oyunda hiçbir şey yoktu millet 100 saat falan oynarsın diyoer du ama lafta ben ilk oyunu 20 saatte bitirdim 15 saatte kısa süreli iş dışında bütün oyunu bitirdim Witcher daha iyi bir oyundu gözümde 800 lira ana oyun 400 TL DLC scam bildiğin

Yeni konular

Geri
Yukarı