Cyberpunk 2077 minimum sistem gereksinimi nedir?

DX12 olmayan kartlarda oyun çalışmıyor bilgi geldi yeni. Yeni ekran kartları satışları artabilir. En az 4 GB VRAM olmalı ve 1650 süper gücünde olmalı ekran kartı. Veya AMD 570 en az verim alınması için.

Benim tahminimce.
-En az 12 GB RAM
-Minimum GTX1070 önerilen RTX 2060 ekran kartı
- Minimum Intel 8.nesil i5 üzeri işlemci AMD R5 2. nesil üzeri
Bakalım çıkarsa inşallah göreceğiz.

Buraya konu açacağınıza direk tarayıcınıza cyper punk 2077 sitem gereksinimi yazabilirdiniz. Ama ben söyleyeyim:

• Işlemci: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8320.
  • RAM: 8 GB RAM.
  • Boş alan: 70 GB of space.
  • Ekran kartı: AMD Radeon R9 380 veya GeForce GTX 960 2 GB.
  • Işletim sistemi: Win 7 64.
  • Direct X: Version 12.
  • Ekran kartı: 720P.
Direkt sistem gereksinimleri konusu açmadım, başlık düzenlenmiş. Aşağıyı okursan sistemde oyun için yapmam gereken değişikliklerden de bahsediyorum. Sağlam bir oyun olduğu için üzerine laflamak istedim.

Ama bu olmasa bile sana ne kardeşim ya? Saçma sapan şeylere tetikleniyorsunuz. Moderatörlere söyleyelim genel bir konu açsınlar da rahatlayın. Benzer konuları açanları onaylamadan oraya postalarlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
bir şey sormak istiyorum benim ekran kartım dahil her şeyimin yeterli olduğunu düşünüyorum. En azından oyunu oynamak için ama ekran kartımın 3gb değil de 2 gb vram i var çalıştırır mı yada açar mı Cyberpunk 2077'yi illa fullscreen ya da 1080 de oynamam da şart değil sadece açabilsin yeter ve 30 fps de de oynanabilir lütfen biri bana yardımcı olabilir mi? sistem özelliklerim şu şekilde;
Win 10 Pro
64 Bit
32 GB RAM
480 GB SSD
intel i7 işlemci
K2100M ekran kartı 2GB VRAM
DirectX 12
3840 X 2160 ekran görüntü kalitesi
DELL M4800 Precision İş İstasyonu

Yeni konular

Geri
Yukarı