Rehber Cyberpunk 2077 Modlama

Kanz12r

Hectopat

Cyberpunk 2077'yi Modlamak İçin Gerekli Araçlar:

• Vortex (çakışma, çökme veya herhangi bir sorunda tek tuşla devre dışı/aktif hale getirebileceğiniz mucizevi şey aynı şekilde modları indireceğimiz NexusMods sitesinin resmi uygulaması) Vortex
  • REDMod (bazı modların çalışması için gerekli)​

Modların Çalışması İçin Gerekli Eklentiler;

Şiddetle Önerdiğim Genel Modlar

Görsel Modlar

Oynanışı Geliştiren Modlar

• Silent Silencers and Throwing Knifes (oyunda susturucu ile sıktığınız zaman eğer düşman ölmez ise bütün düşmanlar hemen harekete geçiyor ya da bıçak fırlattınız düşman öldü ama yine de diğer düşmanlar fark ediyor işte bu mod bunları değiştirmenize olanak sağlar) Silent Silencers and Throwing Knives
  • Faster Vehicle Knockback Animation (oyunda bir araba size çarptığında V'nin ayağa kalkması o kadar yavaş ki işkence gibi bu mod bunu hızlandırıyor) Faster Vehicle Knockback Animation
  • E3 Smart Windows (E3 oynanış videosundaki pencereleri ayarlamanıza yarayan hologram pencereyi oyuna ekliyor) E3 Smart Windows
  • Faster Cyber Arms and Katanas (oyunda taktığımız siber donanımların veya diğer kesici silahların saldırı hızını arttırıyor) Faster Cyber Arms and Katanas
  • Assured Asura (oyundaki Asura adlı teknolojik tüfeğin saldırı hızını ve isabetini 100% hale getiriyor) Assured Ashura
  • Faster Swimming and Diving (oyunda yüzme ve dalış artık daha hızlı) Faster Swimming and Diving
  • Smooth Movement (karakterin hızlı ve ani animasyonlarını daha pürüzsüz yapıyor) Smooth Movement
  • Dodge Tweaks (kaçınma hareketini geliştiriyor) Dodge Tweaks
  • Ricochet Redux (oyundaki spesifik bir silah türünü daha oynanabilir hale getiriyor ismini unuttum ama cidden baya yararlı ve ana oyunda olması gerektiğini düşündüğüm bir özellik)
  • Weapon tweak and Balance (silahların gücünü dengeliyor ve bazı sorunları düzeltiyor)

Hataları Düzelten Modlar (UYARI!!! Bu modlar bu konuyu açtığım tarihte oyunda hali hazırda bulunan sorunları kapsıyor, bu konuyu uzun zaman sonra fark ettiyseniz yüksek ihtimal bu sorunlar giderilmiştir.)

Kurulum

Kurulum basit. Modları indirirken size iki seçenek sunulur: Manuel ya da Vortex. Spesifik 1-2 mod dışında kalan tüm modlar Vortex ile kurulabilir. Kurmak için Vortex tuşuna bastıktan sonra 5 saniye bekliyorsunuz. Ardından hangi tarayıcıyı kullandığınıza bağlı olarak "Bu site Vortex uygulamasını açmak veya bağlanmak istiyor" gibi bir bildirim çıkacak. İzin ver'e tıkladığınız zaman uygulama açılacak veya zaten uygulama açıksa modu otomatik olarak mods sekmesine gelecektir. Varsayılan olarak "enabled" olacaktır. Modu silmek isterseniz en sağda delete tuşu olması gerekir. Ki internette daha detaylı anlatan videolar veya kaynaklar mevcut. Bu rehber daha çok mod tavsiyesi gibi oldu ama olsun ilk rehberim sonuçta. 🙂

Kapanış...

Açıkçası kolum kopacak gibi hissediyorum. Bu ilk rehberim ve çok yorucu. Üşengeç iseniz bayağı zor bir şey. Cidden uzun bir süre rehber falan yok gibi görünüyor. İllaki sorun veya hatam vardır, bunu mazur görün. Bir dahaki rehberde görüşmek üzere.

Son düzenleyen: Moderatör:
Akillara o gorsel gelir

Dosya Ekleri

• GKweA6mbAAAOcc_.jpeg
    GKweA6mbAAAOcc_.jpeg
    71,5 KB · Görüntüleme: 17
Akillara o gorsel gelir
Bu rehberde kullandığım modların yarısı anca var ben en son 108 tane mod yüklemiştim. Cidden aynı görseldeki gibi oldum ne zaman bitecek diye ama işte öyle güzel modlar var ki yükle babam yükle bitmiyor.

Ricochet Redux ve Weapon tweak and Balance modlarının linkini koymayı unutmuşum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı