Cyberpunk 2077 Ön Sipariş Verilir mi?

Bana mı dediniz? Şayet bana dediyseniz belki de bugüne kadar 2500 ₺’lik oyun alışverişi yapmışımdır.

Şuana kadar almış alabilirsiniz alırken düşüncenize bir şey demiyorum. Hadi oyuna verecek paranız olsa korsan oynarsınız ama başkalarını da korsana teşvik ediyorsunuz.

Şuana kadar almış alabilirsiniz alırken düşüncenize bir şey demiyorum. Hadi oyuna verecek paranız olsa korsan oynarsınız ama başkalarını da korsana teşvik ediyorsunuz.
Kimseyi teşvik ettiğim yok. Çıktığı gün kırılacak bir oyuna şimdiden ön sipariş vermek saçma geliyor bana. Kırıldığı gibi yükler, bir kaç saat oynarsın şayet hoşuna gider ise Multiplayer ve diğer şeyler için satın alırsın ama hoşuna gitmezse hiç boşuna para vermemiş olursun.

Kimseyi teşvik ettiğim yok. Çıktığı gün kırılacak bir oyuna şimdiden ön sipariş vermek saçma geliyor bana. Kırıldığı gibi yükler, birkaç saat oynarsın şayet hoşuna gider ise multiplayer ve diğer şeyler için satın alırsın ama hoşuna gitmezse hiç boşuna para vermemiş olursun.

Steam'de oynadıktan sonra iade edebiliyorsun.

Kimseyi teşvik ettiğim yok. Çıktığı gün kırılacak bir oyuna şimdiden ön sipariş vermek saçma geliyor bana. Kırıldığı gibi yükler, birkaç saat oynarsın şayet hoşuna gider ise Multiplayer ve diğer şeyler için satın alırsın ama hoşuna gitmezse hiç boşuna para vermemiş olursun.

Beleşçilik diyorsun yani.

Geri
Yukarı