Cyberpunk 2077 oynanır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam o zaman niye açık dünya oyunu yapıyorsunuz diye soruyorum içimden. Düz çizgide ilerleyen oyun yapın daha iyi. En azından beklentiyi ona göre ayarlarız. Hani tamam oyun 4 sene önce çıktı da çokta eski değil ki.
Daha oynamadan yargı dağıtıyor küçük bey:) Her oyun RDR2 tarzında olacak değil, bana da sorarsan o kadar gereksiz uzatmışlardi ki oyunu 3 kere basladim bitiremedim. E şimdi oyuna çamur atmak da olmaz yani binlerce seveni var. Neyse o şekilde kabul edip bana göre değil dersin olur biter. Ama hiç oynamadan eleştiriye başlamak sıkıntı.

Bende tam tersi cp 2077'den sonra RDR sıkıcı geldi hareketler yavaş 😂

Daha oynamadan yargı dağıtıyor küçük bey:) Her oyun RDR2 tarzında olacak değil, bana da sorarsan o kadar gereksiz uzatmışlardi ki oyunu 3 kere basladim bitiremedim. E şimdi oyuna çamur atmak da olmaz yani binlerce seveni var. Neyse o şekilde kabul edip bana göre değil dersin olur biter. Ama hiç oynamadan eleştiriye başlamak sıkıntı.
10-15 saat oynadım diyorum alo. "Hep 1-2 saat oynayıp çıkmıştım." derken yanlış anlattım galiba hep 1-2 saat oynayıp sıkılıp çıkardım demek istedim.

Oyun konularında RDR2'den bahsetmemek yasak diye bir kural mı var ne bu her önüne geleni RDR ile kıyaslama aşkı :D? Bir oyundan niye başka oyunun kalitesini beklersin bir kere böyle bir şey çok saçma. Aç oyunu sıfır beklentiyle deneyimle beğenir beğenmezsin orası sana kalmış ama gidip de abi ama bu oyun RDR2'den kötü ya nasıl iyi olamaz diye ağlamanın mantığı yok. Ben de gidiyim artık bari RDR 2'den Zelda gibi açık dünya ve sınırsız olanak bekleyeyim ve onun gibi olmayınca da hayal kırıklığına uğrayayım 😂

Hocam RDR 2 dışında sevdiğiniz hikayeli oyun var mı, varsa nedir?

Arkadaşlar açık dünya oyunu oynarken açık dünyasını RDR2 ile kıyaslama yaparım. Açık dünyanın bana sunduğu şeylere bakarım. Burada oyunu kıyaslama kastetmiyorum aslında bakın yanlış anlaşılmasın. Olay açık dünya karşılaştırması. Evet diyebilirsiniz ki biri kovboy zamanının açık dünyası birinin de 2077 açık dünyası ve farklı türlerde barındırıyor ama karşılaştırmak benim için bir engel değil.

Son düzenleme:
Arkadaşlar açık dünya oyunu oynarken açık dünyasını RDR2 ile kıyaslama yaparım. Açık dünyanın bana sunduğu şeylere bakarım. Burada oyunu kıyaslama demiyorum bakın yanlış anlaşılmasın. Olay açık dünya karşılaştırması bin kez yazdım buraya. Evet diyebilirsiniz ki biri kovboy zamanının açık dünyası birinin de 2077 açık dünyası ama bu bir engel değil benim için.

Böyle saçma düşüncelerin varsa ve bu yüzden oyunu beğenmiyorsan da burada böyle konu açmanın bir mantığı yok kardeşim. Beğenmemişsin okey oynama bak sorunun çözüldü bitti gitti.

Böyle saçma düşüncelerin varsa ve bu yüzden oyunu beğenmiyorsan da burada böyle konu açmanın bir mantığı yok kardeşim. Beğenmemişsin okey oynama bak sorunun çözüldü bitti gitti.
Ben o zaman beğenmedim şu an oyun nasıl diye yazdım. Bıktırdınız beni ya. Ön yargılıyım diye de yazmışım gerçekten bu forumdan nefret etmeye başladım ya.
Oyuna ön yargılıyım. Hep 1-2 saat oynayıp çıkmıştım. Çünkü açık dünyası aşırı ölü, sıkıcı gelmişti. Şu an ki halini çok bilmediğimden soruyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı