Cyberpunk 2077 oynarken RX 590 85 dereceyi görüyor

İşletim sistemi
Windows 10

AtaGorgun

Centipat
Cyberpunk 2077 oyununda RX590 ekran kartıyla 85 dereceleri goruyorum. Bu normal midir? FPS konusunda sıkıntım yok fakat ekran kartım fazla ısınıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cyberpunk 2077 oyununda RX590 ekran kartıyla 85 dereceleri goruyorum. Bu normal midir? FPS konusunda sıkıntım yok fakat ekran kartım fazla ısınıyor.

Bir RX ekran kartı ile sıcaklık konularını görünce artık normal diyorum. Kasanızın modeli nedir ve ekstradan fan taktınız mı? Ekran kartı modeli nedir? Fan hızlarını bir ayarlamayı deneyin. Veya hiçbir şey işe yaramazsa undervolt da yapabilirsiniz.

Fatboy model RX 590 sanırım?
sapphire nitro+ modeli
Bir RX ekran kartı ile sıcaklık konularını görünce artık normal diyorum. Kasanızın modeli nedir ve ekstradan fan taktınız mı? Ekran kartı modeli nedir? Fan hızlarını bir ayarlamayı deneyin. Veya hiçbir şey işe yaramazsa undervolt da yapabilirsiniz.
ekstra olarak 2 fan var kasa modeli FRISBY FC-9235G-650

Sapphire Nitro+ modeli.

Ekstra olarak 2 fan var kasa modeli Frisby FC-9235G-650.

Kasanın önü kapalı. Pek hava alıyor gibi durmuyor. Ekran kartının boşta sıcaklıkları nasıl? Fan hızlarını azar azar yükseltmeyi deneyin. Eğer pek bir faydası yok ise undervolt yapabilirsiniz ama eğer bütçeniz var ise kasa değiştirmeye çalışın zira pek kaliteli bir markanın kasası değil ve dediğim gibi önü kapalı ve üstte de 120mm fan yeri var.

@BalikŞuşişi'nin dediği gibi ön kısımı çıkartabilirsiniz ama önü kötü durabilir ve sizi rahatsız edebilir. Eğer rahatsız olmayacaksanız ön kısmı çıkarmak gerçekten büyük bir oranda sıcaklığı azaltır.

MSI Afterburner'dan fanı yükselt. Aynı karttan kullanıyorum ve daha önce 73Ü geçtiğini görmedim bakalım indirince bende kaç olacak sıcaklık FPS n kaçlarda ve işlemcin ne?

Yeni konular

Geri
Yukarı