Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Destekli NVIDIA 537.42 Sürücüsü Çıktı

Nexusmod'un DLSS 3 ve FG modunu kurdum %100 upscalingte orijinalden daha güzel gözüküyor ve FPS de çok fazla 6.5 ms gecikme var sadece RTX 4070 ile.

Bunun dışında bu konuda biraz fikir belirtmek istiyorum. Eğer ileride AMD NVIDIA gibi tak kullan sorunsuzluğunu getirirse 4070 eskidiğinde AMD alacağım. NVIDIA AI mühendisi ile yapılan röportajda NVIDIA'nın amacının artık yazılım satmak olduğu görülüyor. Ray Tracing'in standart hale gelmesi için hale uzun yıllar var. CP2077'yi 1440p Ultra Ray Tracing ayarlarında bitirdim ana hikayeyi. Grafikler RDR2 gibi iyi değil de. RDR2'de RT yok da ne değişti? Harika grafik RT olmadan da yaratılabiliyor.

6090 - 7090 almadığım sürece ki bu kartlar komple bir sistem parasına denk geliyor. 2016 yılında NVIDIA GTX 1080 almam mantıklıydı çünkü ekran kartı fiyatları bu kadar uçuk değildi NVIDIA'nın ama bundan sonra NVIDIA almak sıkıntılı gibi gözüküyor bir 4070 sahibi olarak bunu söylüyorum. Yurt dışındaki insanlar da aynı şeyi söylüyorlar zaten 4090'ın dolar üzerinden fiyatına insanlar eskiden komple bir high-end sistem dizebiliyorlardı.

Oyunda DLSS 3.5 ve FG varken neden mod Kurudun ki?

Nexusmod'un DLSS 3 ve fg modunu kurdum %100 upscalingte orijinalden daha güzel gözüküyor ve FPS de çok fazla 6.5 ms gecikme var sadece RTX 4070 ile.

Bunun dışında bu konuda biraz fikir belirtmek istiyorum. Eğer ileride AMD NVIDIA gibi tak kullan sorunsuzluğunu getirirse 4070 eskidiğinde AMD alacağım. NVIDIA AI mühendisi ile yapılan röportajda NVIDIA'nın amacının artık yazılım satmak olduğu görülüyor. Ray Tracing'in standart hale gelmesi için hale uzun yıllar var. CP2077'yi 1440p Ultra Ray Tracing ayarlarında bitirdim ana hikayeyi. Grafikler RDR2 gibi iyi değil de. RDR2'de RT yok da ne değişti? Harika grafik RT olmadan da yaratılabiliyor.

6090 - 7090 almadığım sürece ki bu kartlar komple bir sistem parasına denk geliyor. 2016 yılında NVIDIA GTX 1080 almam mantıklıydı çünkü ekran kartı fiyatları bu kadar uçuk değildi NVIDIA'nın ama bundan sonra NVIDIA almak sıkıntılı gibi gözüküyor bir 4070 sahibi olarak bunu söylüyorum. Yurt dışındaki insanlar da aynı şeyi söylüyorlar zaten 4090'ın dolar üzerinden fiyatına insanlar eskiden komple bir high-end sistem dizebiliyorlardı.

Devir maalesef yazılım yapay zeka devri olacak artık, ekran seçim şansı yok ya alacaksın Ya'da oynamayacakın.

7900 XTX almış olsaydım eğer uzun yıllar götürürdü 1440p'de hocam. Benim söylemek istediğim bu.
Dediğin konuyu bende okudum bugün yapay zeka olayını, Nvidia'dan zaten beklenilecek bir hareket Nvida ileriye çok yatırım yaptı karşılık'da almak hakkı, ama bunu oyuncuların oyun zevklerinden kısmak yerine başka yoldan yapsa daha iyi olacak gibi.

Dediğin konuyu bende okudum bugün yapay zeka olayını, Nvidia'dan zaten beklenilecek bir hareket Nvida ileriye çok yatırım yaptı karşılık'da almak hakkı, ama bunu oyuncuların oyun zevklerinden kısmak yerine başka yoldan yapsa daha iyi olacak gibi.
Nvidia GeForce'a değilde yapay zeka ve büyük şirketlere daha çok çalışacak gibi. Yayın yapmayan, render almayan kişi FSR veya DLSS olmadan güçlü bir AMD kart ile ve VRAM avantajı ile 1440p gayet full ayarlarda oyun oynayabilir hocam. AMD'nin tek eksisi sürücülerdi onu da büyük oranda çözmüşler 7000 serisi kullanıp sorun yaşayan çok az. Diğer bir eksi de yüksek güç çekmesi AMD'nin o da tolere edilebilir.

NVIDIA GeForce'a değil de yapay zeka ve büyük şirketlere daha çok çalışacak gibi. Yayın yapmayan, render almayan kişi FSR veya DLSS olmadan güçlü bir AMD kart ile ve VRAM avantajı ile 1440p gayet Full ayarlarda oyun oynayabilir hocam. AMD'nin tek eksisi sürücülerdi onu da büyük oranda çözmüşler 7000 serisi kullanıp sorun yaşayan çok az. Diğer bir eksi de yüksek güç çekmesi AMD'nin o da tolere edilebilir.

O'da gene bütçe demek aslında hele Bizim ülkede bu durum daha kötüyken, 2K için AMD tarafında en az 6800XT olması gerekiyor bence sabit 60 FPS ve üstü alman için. Ama her geçen gün çıkan sorunlu oyunlar bile kartın saf gücü karşılamıyor maalesef ben 30-40 FPS'de hayatta oyun oynayamam açıkçası kasa kasa insanın gözleri mahvolur

Geri
Yukarı