Cyberpunk 2077: Phantom Liberty lansman fragmanı yayınlandı

reddline

Hectopat
Makaleler
18
26.09.2023'te çıkış yapacak olan Phantom Liberty DLC'si için lansman fragmanı yayınlandı.
2.0 sürümünü 5 gündür oynuyoruz zaten DLC ile oyunun zirvelere çıkacağını düşünüyorum.
Full oynanış videoları yayınlanmış ama izlemeyeceğim kendim oynayacağım sonunda Gerçek Cyberpunk'u oynayabileceğiz.
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alınır mı DLC? Cyberpunk’ı çok sevdim almayı düşünüyorum ne dersiniz? Oynayacak olanlar fikirlerini belirtirse sevinirim :)
Kesinlikle oynamalısın ben DLC'yi ilk çıktığı zaman ön sipariş ile aldım. CDPR'a güveniyordum çünkü oyun şuan muazzam akıyor. Hala CyberBug diyenler ise oyunu oynamayıp görüp yorum yapanlar. Ben bu oyunu ilk çıktığı gün oynayıp bitirdim şuan arasındaki fark dağlar kadar.
Şimdi bu DLC aynı Oyun'da daha geniş map falan mı olacak. Pek takip edemedim çok oldu oynayalı.
Aynı oyunda olacak DogTown adında yeni bir şehir olacak.

Hikayesel olarak DLC ana hikayeden öncesini anlatıyor sanırım bilen var mı?
Ana hikaye öncesi değil hocam Pacifida Maman brigitte görevini bitirdiyseniz. So mi sizi arayacak hikaye oradan devam edecek.

Kesinlikle oynamalısın ben DLC'yi ilk çıktığı zaman ön sipariş ile aldım. CDPR'a güveniyordum çünkü oyun şuan muazzam akıyor. Hala CyberBug diyenler ise oyunu oynamayıp görüp yorum yapanlar. Ben bu oyunu ilk çıktığı gün oynayıp bitirdim şuan arasındaki fark dağlar kadar.

Aynı oyunda olacak DogTown adında yeni bir şehir olacak.

Ana hikaye öncesi değil hocam Pacifida Maman brigitte görevini bitirdiyseniz. So mi sizi arayacak hikaye oradan devam edecek.
Ben de oyunu bayağı sevdim hocam. İlk çıktığı zamana göre yorum yapanlar boş yorum yapıyor.

Sonunda geliyor efsane bir şey olmuş bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı