Cyberpunk 2077 : Phantom Liberty yayınlandı!

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Merakla beklenen DLC traileri sonunda geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne düşünüyorsunuz?

Yeni nesil donanımın gücüyle geliştirilen Phantom Liberty, yepyeni oynanış mekanikleri, heyecandan yerinizde duramayacağınız kurye işleri, kısa süreli işler ve görevlerin yanı sıra özgürlük ve sadakatin bir bedeli olduğunu göreceğiniz nefes kesici bir ana göreve yer veriyor.

Yeni nesil donanımın gücüyle geliştirilen Phantom Liberty, yepyeni oynanış mekanikleri, heyecandan yerinizde duramayacağınız kurye işleri, kısa süreli işler ve görevlerin yanı sıra özgürlük ve sadakatin bir bedeli olduğunu göreceğiniz nefes kesici bir ana göreve yer veriyor.
Yok hocam DLC yi demiyorum oyunu pek sevemedim. Sizce ne yapmam lazım eğlenceli değişik şeyler fln yokmu (+18 kastetmiyorum)

Yok hocam DLC yi demiyorum oyunu pek sevemedim. Sizce ne yapmam lazım eğlenceli değişik şeyler fln yokmu (+18 kastetmiyorum)
Herkesin zevkleri farklı dostum. Bu tür oyunlar sevmiyor olabilirsin ilk çıktığı gün oynamıştım ben hala da oynuyorum arada. Şehri gezip çetelerle savaşabilirsin kendini geliştirebilirsin vs.

Spoiler!

Son görev oncesinde geçecek ve alternatif final verecek galiba, izlenimim bu şekilde oldu.

Geri
Yukarı