Cyberpunk 2077, RX 5500 XT sistemde düşük GPU kullanımı

Ram'i yakın zamanda artıracağım, FPS'yi ne düzeyde artırır bu hocam?

Ayrıca rehberinizin yararlı olduğunu düşünüyorum, teşekkürler onun için de.

Ben o ayarlarda (EZ Optimizer olmadan) 45-55 FPS civarında oynuyorum 1080P'de. Sen de 40-50 FPS oynarsın en kötü eğer RAM'lerin 2x8 GB olursa.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet deneyebilirsin.
1080p Low ayarlarda GPU kullanımı eskisi kadar sık olmasa da dalgalanıyor hocam. Ama çoğunlukla 95-99 arası ve bazen 60'lara düşüyor, FPS de araç kullanırken 25-30 arası şehir içinde, yürürken 45-50 arasına çıkıyor.

Ben TV ile de deneyeyim en iyisi bir şey fark edecekse. Ama şunu da sorayım, 20.11.2 sürümü RX 5500 XT için iyi bir sürüm mü, bundan yapıyor olabilir mi?

@Soap1907 bir de oyun işlemciye abartı yükleniyor özellikle kabalık yerlerde. Düşük çözünürlük, 1x8 GB RAM ve EZ Optimizer ile fazla FPS almaya çalışmak tam bir kaos ortamı yaratır.

1080P çözünürlük + Ez Optimizer kapalı (Default) + sana verdiğim ayarlar test etmen için iyi. En azından şöyle 40 FPS civarı ortalıkta dolaşabiliyorsan ve takılma, donma olmuyorsa iyi bir başlangıç. 20.12.1 sürücüsünü yükle o Cyberpunk 2077 için çıktı. 20.11.2 eski bir sürücü.

Son düzenleme:
1080p Low ayarlarda GPU kullanımı eskisi kadar sık olmasa da dalgalanıyor hocam. Ama çoğunlukla 95-99 arası ve bazen 60'lara düşüyor, FPS de araç kullanırken 25-30 arası şehir içinde, yürürken 45-50 arasına çıkıyor.

Ben TV ile de deneyeyim en iyisi bir şey fark edecekse. Ama şunu da sorayım, 20.11.2 sürümü RX 5500 XT için iyi bir sürüm mü, bundan yapıyor olabilir mi?

MSAA kapat ve ayarları biraz arttira arttira devam et çünkü o 1080p orijinal 1080p kadar etkili değil.
Low ayarlarda değil de MSAA kapalı medium ayarlarda dene.

@Soap1907 bir de oyun işlemciye abartı yükleniyor özellikle kabalık yerlerde. Düşük çözünürlük, 1x8 GB RAM ve EZ Optimizer ile fazla FPS almaya çalışmak tam bir kaos ortamı yaratır.

1080P çözünürlük + Ez Optimizer kapalı (Disable) + sana verdiğim ayarlar test etmen için iyi. En azından şöyle 40 FPS civarı ortalıkta dolaşabiliyorsan ve takılma, donma olmuyorsa iyi bir başlangıç. 20.12.1 sürücüsünü yükle o Cyberpunk 2077 için çıktı. 20.11.2 eski bir sürücü.

Deneyeceğim hocam, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı