Cyberpunk 2077 RX560X ile kaç FPS verir?

Mrazahx

Decapat
Makaleler
1
Cyberpunk 2077 tahmini RX560X ile kaç FPS alırım?
Control oyununda şaşırtıcı olarak High ayarlarda ortalama 33 FPS almış videoda görüldüğü gibi.
Control oyununda minimum sistem gereksinimi GTX 1060 olarak belirtilmiş.
Cyberpunk'da ise önerilende 1060 yazıyor. Bu demek oluyor ki 40 FPS üstünde alacağımı gösteriyor.
Fazla bilgim yok ama sadece tahmin yapıyorum siz ne düşünüyorsunuz? Teşekkür ederim.

Bir oyun çıkmadan kimse kaç FPS vereceğini bilemez. Optimizesinin iyi olup, olmadığını bilmiyoruz. Örnek olarak Watch Dogs Legion, kim bilirdi RTX 3080 bile 60 FPS'lerde oynatacak? O yüzden oyunu Steam üzerinden alıp denemeniz lazım. İstediğiniz FPS değerlerini vermezse, 2 saat içinde geri iade etme hakkınız var.

Cyberpunk 2077 tahmini RX560X ile kaç FPS alırım?
Control oyununda şaşırtıcı olarak High ayarlarda ortalama 33 FPS almış videoda görüldüğü gibi.
Control oyununda minimum sistem gereksinimi GTX 1060 olarak belirtilmiş.
Cyberpunk'da ise önerilende 1060 yazıyor. Bu demek oluyor ki 40 FPS üstünde alacağımı gösteriyor.
Fazla bilgim yok ama sadece tahmin yapıyorum siz ne düşünüyorsunuz? Teşekkür ederim.
Cyberpunk 2077 optimizasyon olarak güzel olacak gibi geliyor bana bence 40-50fps alırsınız tabii optimizasyonu beklediğimiz gibi olursa.

Oyun çıkmadı. Çıkmayan oyuna haliyle test yapılmadı. Eğer ki bir Allah'ın kulu çıkıp şu kadar FPS verir derse ya müneccipdir ya ermiş.

Oyun çıkmadı. Çıkmayan oyuna haliyle test yapılmadı. Eğer ki bir Allah'ın kulu çıkıp şu kadar FPS verir derse ya müneccipdir ya ermiş.

Zaten kimse kesin şunu alacaksın demiyor "eğer optimizasyonu tahmin ettiğimiz gibi olursak" veya "ortalama-tahmini" gibi cümleler kuruyor genelde insanlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı