Cyberpunk 2077 Sadece DirectX 12 Destekli Olacak

Benim yadigar, DX12 desteklediği için OC ile 30 FPS Cyberpunk oynattırmam var. Değil mi @GT 1030 ama GDDR5 ?

0'ı fazla yazmışsın. GT 1030'un 1080P'de Cyberpunk performansı böyle bir şey olur bence 😄

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ultra ayarlarda oynayamadıktan sonra yani. LOW çamur gibi grafiklerde oynasan zaten başka oyuna benziyor. Hiç oynama daha iyi. Kasarsa zaten gözün bozulur zararlı.

0'ı fazla yazmışsın. GT 1030'un 1080P'de Cyberpunk performansı böyle bir şey olur bence 😄

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
RDR2 gibi optimizasyon özürlüsü bir oyunda 30 FPS görebiliyorsam, Cyberpunk'da da 30-50 FPS arasında oyunumu oynayabilirim. Sonuçta RPG bir oyun olduğu için, aksiyonun akıcılığına fazla takılmam.

(Attığınız video GT710 için. Lütfen aşkımı küçümsemeyin.)

Haberi görünce aklıma yatağımın altında yatan DX12 destekli R7 240 ve bana zamanında çektirdikleri geldi. Belki de intikam almamın zamanı gelmiştir :D

Eskiden ben çocukken kasarak oyun oynardım arkadaşımla. Geçiş aralarında ortalama 5 DK beklerdik yüklenirken. O zaman bilgisayardan anlamıyordum. Anlasam aileme iyi PC aldırırdım. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı