NVIDIA GameWorks Artık DirectX 12 Destekli

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

NVIDIA, gerçek zamanlı simülasyon ve render teknolojilerini DirectX 12’ye taşıyor. NVIDIA, Microsoft’un grafik ve simülasyonu bir araya getiren DirectX 12 uygulama arayüzü ile tasarlanan oyunlarda üretim sürecini kısaltacak ve gerçekçiliği arttıracak bir kaynak derlemesi olan GameWorks™ DX12’yi duyurdu. Bu kaynaklar, PC oyunlarında interaktif sinematik deneyim sunan NVIDIA GameWorks SDK için güncelleştirmeler; yoğun sanal gerçeklik deneyimi […]

NVIDIA GameWorks Artık DirectX 12 Destekli Technopat

Daha fazlası...

NVIDIA, gerçek zamanlı simülasyon ve render teknolojilerini DirectX 12’ye taşıyor. NVIDIA, Microsoft’un grafik ve simülasyonu bir araya getiren DirectX 12 uygulama arayüzü ile tasarlanan oyunlarda üretim sürecini kısaltacak ve gerçekçiliği arttıracak bir kaynak derlemesi olan GameWorks™ DX12’yi duyurdu. Bu kaynaklar, PC oyunlarında interaktif sinematik deneyim sunan NVIDIA GameWorks SDK için güncelleştirmeler; yoğun sanal gerçeklik deneyimi […]

NVIDIA GameWorks Artık DirectX 12 Destekli Technopat

Daha fazlası...
Kusura bakmayın bişi sorcam sizede burda nereye yazcagımı arastırdım bakındım ama bulamadım inş burdan görürsünüz. Bende 8 GB MSİ Rx480 ekran kartı var MSI Gaming APP çalıştırdıgımda oyuna giriyor oyun açılır vaziyette oynuyorum sonra oyun kapama hatası veriyor ve kapatıyor. bu programı açmadıgımda hiç bir sorun olmuyor ve program son sürümünü yükledim. Acaba sorun nedir bi yardımcı olursanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı