Cyberpunk 2077 şarkılarını nasıl buldunuz?

Müzikler güzel, araba radyosunda çalan müzikler de çok güzel. Oyunuda henüz 6 saat oynamama rağmen çok hoşuma gitti. Şimdilik yan etkinliklerde takılıyorum ana hikayeye pek girişmedim, bana göre fazla linçlendi oyun tabi bunda beklentileri fazla yükselten CDPR ve oyuncu cephesinin de suçu var. Şuana kadar herhangi bir bug ile vs. de karşılaşmadım 3500X ve 1660Ti ikilisi ile çoğu ayarlar yüksekte oyun akıyor.
Oyun yeni çıktığı zaman buglarla doluydu zaten. Çıktıktan bunca zaman sonra bugların azalması normal değil mi ?

Oyun yeni çıktığı zaman buglarla doluydu zaten. Çıktıktan bunca zaman sonra bugların azalması normal değil mi ?
Ben oyun çıktığında öyle abartılacak oyunu bozacak kadar bug ile karşılaşmadım. GTA 5'de zamanında buglu çıkmış. Cyberpunk çok linçlendi. Şimdi BF 2042 testinde bugun çok olduğunu söylüyorlar. Bakalim oyun buglu çıkarsa nasıl tepkiler gelecek merak ediyorum.

Ben oyun çıktığında öyle abartılacak oyunu bozacak kadar bug ile karşılaşmadım. GTA 5'de zamanında buglu çıkmış. Cyberpunk çok linçlendi. Şimdi BF 2042 testinde bugün çok olduğunu söylüyorlar. Bakalim oyun buglu çıkarsa nasıl tepkiler gelecek merak ediyorum.

Oyunu çok seviyorum ancak gerçekten bozuktu ya. Ancak şu an hala buglu diyenler ağlıyor oyun tertemiz.

Ben oyun çıktığında öyle abartılacak oyunu bozacak kadar bug ile karşılaşmadım. GTA 5'de zamanında buglu çıkmış. Cyberpunk çok linçlendi. Şimdi BF 2042 testinde bugun çok olduğunu söylüyorlar. Bakalim oyun buglu çıkarsa nasıl tepkiler gelecek merak ediyorum.
Cyberpunk'ın çok linçlenmesinin sebepleri var. Uzun zaman oyunun çıkış tarihini ertelediler. İnsanlar iyi bir şey bekliyordu tabi ki. Kötü bir oyun demiyorum. YouTube'dan izlediğim kadarıyla oldukça iyi bir oyun. Yeni çıkan bir oyunda bugların olması gayet normal bence. Ama Cyberpunk'da gerçekten çok fazla bug vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı