Cyberpunk 2077 seste parazitlenme sorunu nasıl çözülür?

MOSYONnn

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar oyuna yeni başladım yüksek ayarlarda oynuyorum hiçbir sorunum sıkıntım yok oyun akıyor. Ama oyunun sesi cızırtılı ve parazitli geliyor. Sanki alttan alttan ses bozuntusu gibi bir şey. Bayağı beni rahatsız etti. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Ayarlardan sesi kulaklıktan TV hoparlörüne çektim, ev sinema sistemi denedim yine düzelmedi.

Arkadaşlar oyuna yeni başladım yüksek ayarlarda oynuyorum hiçbir sorunum sıkıntım yok oyun akıyor. Ama oyunun sesi cızırtılı ve parazitli geliyor. Sanki alttan alttan ses bozuntusu gibi bir şey. Bayağı beni rahatsız etti. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Ayarlardan sesi kulaklıktan TV hoparlörüne çektim, ev sinema sistemi denedim yine düzelmedi.
Sistem özellikleriniz nedir? Çok gecikme var mı oyunda?
Ses sürücüsünü güncellemeyi denediniz mi?

Sistem özellikleriniz nedir? Çok gecikme var mı oyunda?
Ses sürücüsünü güncellemeyi denediniz mi?

Hayda sırf şu sistem özelliklerini soranlar konuya toplanmasın diye yüksek ayarlarda oyunum akıyor yazmışım. Yani bu sorun değil ama bu detayı verme ihtiyacı hissettim ki iyi söylemişim.

Hocam konu ve sorun ses ''SES''. Ayrıca her şey güncel :D o attığın link bende yüklü. Başka önerebileceğin fikrin var mı?
Mesela ekran kartı sürücümü de güncelleyim mi?

Hayda sırf şu sistem özelliklerini soranlar konuya toplanmasın diye yüksek ayarlarda oyunum akıyor yazmışım. Yani bu sorun değil ama bu detayı verme ihtiyacı hissettim ki iyi söylemişim.

Hocam konu ve sorun ses "ses". Ayrıca her şey güncel :D o attığın link bende yüklü. Başka önerebileceğin fikrin var mı?
Mesela ekran kartı sürücümü de güncelleyim mi?

Ses sorunu sadece Cyberpunk'da mı oluyor hocam?

Araç çubuğunuzdaki hoparlör simgesine sağ tıklayın.
Ses Ayarları'nı açın ve Çıkış Aygıtı Özellikleri'ne gidin
Ek Aygıt Özellikleri altındaki Gelişmiş sekmesini seçin
Ses kalitenizi yaklaşık 96000Hz'e düşürün.

Geri
Yukarı