Cyberpunk 2077 Siber Donanım Nasıl Çıkarılır?

Dyflinn

Hectopat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhabalar

Oyunda siber kasap a gittim ve kollar için modifiye yaptırdım ama beni rahatsız etti. Çıkarmaya çalıştığımda eylem engellendi diyor.

1617652005707.png
1617652029053.png

Tekrar siber Kasap'a gidip oradan çıkarabilirsin.

Maalesef çıkarma yok diye biliyorum ben de. Kendim de deli oldum ona her tuşu denedim ettim ama yok çıkartamıyorsunuz. Sadece değiştirmek istiyorsanız Siperkasab'a gidip onun yerine başka bir implant takabiliyorsunuz o kadar.

Düzeltme: Kol için çıkartma olabilir scroll tekerleğine basmayı deneyin. Diğerlerini çıkartamıyorsunuz ama.

Maalesef çıkarma yok diye biliyorum ben de. Kendim de deli oldum ona her tuşu denedim ettim ama yok çıkartamıyorsunuz. Sadece değiştirmek istiyorsanız onun yerine başka bir implant takabiliyorsunuz o kadar.

Düzeltme: Kol için çıkartma olabilir scroll tekerleğine basmayı deneyin. Diğerlerini çıkartamıyorsunuz ama.
Karakteri leş ettim desene. İnternette mod varmış herhalde bu konu hakkında olmadı onu deneyeceğim.
Maalesef çıkarma yok diye biliyorum ben de. Kendim de deli oldum ona her tuşu denedim ettim ama yok çıkartamıyorsunuz. Sadece değiştirmek istiyorsanız Siperkasab'a gidip onun yerine başka bir implant takabiliyorsunuz o kadar.

Hocam şöyle yapacağım oyunu bitirdim ben hikayeyi. Zaten bir Judy görevi var onu yapmadan önce kollarıma taktırdım. Eski save den gelip tekrar oynayacağım artık.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı