Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Bu ne GTA VC mi Dedikleri gibi dopdolu harita olursa 70 GB'a küçücük bi' harita sığar.

Haritayı DLC'lerle beraber genişletebileceklerini düşünüyorum. Hatta amaçları da bu gibi duruyor. Yoksa ana hikaye ve sunulanlar için yeterli olmuş demek

Haritayı DLC'lerle beraber genişletebileceklerini düşünüyorum. Hatta amaçları da bu gibi duruyor. Yoksa ana hikaye ve sunulanlar için yeterli olmuş demek

DLC'den nefret ettiğim kadar hiçbir şeyden etmedim sanırım. Koy oyunu oynayalım işte...

Kaldırır tabii ki, önerilen sistem gereksinimlerine bakın ve kullandığınız parçaları karşılaştırın. Önerilen demek, 1080p Yüksek ayarlarda 60 FPS alabilmek demek.

PS5 için en az 7-8 bin TL'yi gözden çıkardınız o zaman?
Yurtdışına gidip geliyorum. 370 pound gayet makul bir fiyat bence. Pandemi yüzünden Birleşik Krallıkta seyehat yasağı çıkmadan alıp gelmek istiyorum. Bu yüzden sorunlu mu sorunsuz mu kullandıktan sonra belli olacak maalesef.

Birde bu oyunun haritası büyük ve grafikleri fragmandaki gibiyse CDPR bu işi başarmış , Avrupa'nın en iyi oyun firması olmaya gümbür gümbür geliyor demektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…