Cyberpunk 2077 şu an oynanır mı?

Aradan yıllar geçmesine rağmen CS:GO oyunu hâlâ adam gibi bir hile koruması getiremedi ve aim sistemi hâlâ bozuk, ancak Steam'in en çok oynanan oyunu. O yüzden insanlar ne derse desin sen ne istiyorsan onu satın al.

Kısaca oyun alınır buglarını umursamadan.

Birkaç ay sonra oyunların 2 katı zamlanmayacağının garantisi yok.

Çok sağlam bir hikayesi var. Özellikle yan görevleri mükemmel.

Bence tek sıkıntısı optimizasyonu, bilgisayarınız sağlamsa alın.

Ön siparişle almıştım ve ilk çıktığı gün oynamaya başladım. Bence güzel bir deneyimdi. 2-3 gereksiz hata dışında canımı sıkan bir durum olmamıştı. Biraz optimizasyon sorunu vardı ancak üstüne herhalde 6-7 güncelleme getirdi adamlar. Bence şu an rahatlıkla oynanır.

Oyun ilk çıktığında bile oynanılabilir bir durumdaydı zaten, sadece grafiksel glitchler çok fazlaydı o kadar. Sırf grafik glitchleri var diye oyun oynamamak çok saçma zaten, çünkü o tarz buglar her oyunda var kaçınılmaz bu.

Asıl mesele oyun kıran bugların olup olmaması. Ve ben Cyberpunk 2077'de oyundaki ilerlememi etkileyecek bir sorunla hiç karşılaşmadım. Bana soracak olursan Detroit Become Human'ın PC portu çok daha bozuk bir ürün ve işin kötü tarafı geliştirici ekip düzeltmeye bile çalışmadı.

Oyun ilk çıktığında bile oynanılabilir bir durumdaydı zaten, sadece grafiksel glitchler çok fazlaydı o kadar. Sırf grafik glitchleri var diye oyun oynamamak çok saçma zaten, çünkü o tarz buglar her oyunda var kaçınılmaz bu.

Asıl mesele oyun kıran bugların olup olmaması. Ve ben Cyberpunk 2077'de oyundaki ilerlememi etkileyecek bir sorunla hiç karşılaşmadım. Bana soracak olursan Detroit Become Human'ın PC portu çok daha bozuk bir ürün ve işin kötü tarafı geliştirici ekip düzeltmeye bile çalışmadı.
Yok, öyle değildi. Sadece şanslıymışsınız. Oyunu kitleyen buglar, tamamlanamaz hale gelen görevler, sürekli oyunun çökmesi gibi çok fazla kişinin yaşadığı sorunlar vardı oyunun çıkışında, ilk oynadığım zamanda kritik bir bug yüzünden tamamlanamaz hale gelen birkaç görevim vardı o yüzden her görevi bitirememiştim. Oyun ilk çıktığında gerçekten oynanması çok sıkıntı bir haldeydi. Şu anda da buglar var, şu an tekrardan oynuyorum ve eskiden beri olan bazı görevler için karakterlerin sizi aramaması ve kitlenmeleri sorunu çözülmemiş mesela. Birkaç kere onunla uğraştım, şükür bu sefer kitlenen bir görevim olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı