Çözüldü Cyberpunk 2077 topu dikti hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dart_Maul

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, C77'ye uzun bir aradan sonra gireyim dedim normalde dosyasına dokunmadığım oyunu bugün açmaya çalıştığım zaman topu(ları?) dikti gibi bir hata veriyor. Oyun hiç açılmadan bu hata moduna geçiyor çözümünü bilen var mı? Dosya doğrulaması yapmayı da denedim yine düzelmedi.

Çözüm
Oyun klasöründen cyber_engine_tweaks.asi isimli dosyayı bulup masaüstüne taşıyın. Sonra oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayıp oyuna öyle girmeyi deneyin.
Oyun klasöründen cyber_engine_tweaks.asi isimli dosyayı bulup masaüstüne taşıyın. Sonra oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayıp oyuna öyle girmeyi deneyin.

Çözüm

Öneriniz için teşekkür ederim. O belirttiğiniz dosyayı kes işlemi uygulayıp masaüstüne aktardım. Oyunun dosyalarını tekrar doğrulatmayı denediğim zaman maalesef oyunun dosyaları tam gibi bir yazı aldım.

İlginç. O dosyayı taşıdıktan sonra giriş yapabildiniz mi peki? Sanırım modlarla ilgili bir dosya bu, mod kurmuş muydunuz? Öyleyse kaldırıp öyle girmeyi deneyin.

İlginç. O dosyayı taşıdıktan sonra giriş yapabildiniz mi peki? Sanırım modlarla ilgili bir dosya bu, mod kurmuş muydunuz? Öyleyse kaldırıp öyle girmeyi deneyin.

Gerçekten o kadar aradım fakat dün sadece dosya doğrulaması yaptım, muhtemelen oyunumu açmaz diye tıkladım fakat şu an oyunum açıldı gerçekten mutluyum. Teşekkür ederim çözüm olarak mesajını işaretleyeceğim.

Geri
Yukarı