Cyberpunk 2077 Türkiye'de ne kadar biliniyor ve ne kadar satar?

Oyuncular arasında çok biliniyor bence. Ama çok satacağını düşünmüyorum. 250 TL çok yüksek bir fiyat çünkü. Herkes crack bekleyecek eminim.

İşte bu yüzden çoğu oyuna saçma sapan dillerde yama koyulsa bile Türkçe yama koyulmuyor ya. Utanmasalar Online oyunlarda bile crack arayacaklar.

Oyuncular arasında çok biliniyor bence. Ama çok satacağını düşünmüyorum. 250 TL çok yüksek bir fiyat çünkü. Herkes crack bekleyecek eminim.
Adamlar yapabileceğini yaptı zaten, oyun her yerde 60 dolara satılırken ülkemizde 32 dolara satılıyor, fiyatın yüksek olması tamamen bizim ekonomimizin kötü olmasıyla alakalı. Adamlar yarı fiyatına satmak zorunda da değiller isteseler koyarlar 500 liraya alan alsın alamayan almasın der.

Adamlar yapabileceğini yaptı zaten, oyun her yerde 60 dolara satılırken ülkemizde 32 dolara satılıyor, fiyatın yüksek olması tamamen bizim ekonomimizin kötü olmasıyla alakalı. Adamlar yarı fiyatına satmak zorunda da değiller isteseler koyarlar 500 dolara alan alsın alamayan almasın der.
Katılıyorum ve ben alacağım, para veriyorsam da bu oyunlara vereyim.

Adamlar yapabileceğini yaptı zaten, oyun her yerde 60 dolara satılırken ülkemizde 32 dolara satılıyor, fiyatın yüksek olması tamamen bizim ekonomimizin kötü olmasıyla alakalı. Adamlar yarı fiyatına satmak zorunda da değiller isteseler koyarlar 500 liraya alan alsın alamayan almasın der.

Cidden dilenciye yardım eder gibi bir PlayStation özel fiyat koyuyor bir bunlar özel fiyat koyuyor yazık ya.

İşte bu yüzden çoğu oyuna saçma sapan dillerde yama koyulsa bile Türkçe yama koyulmuyor ya. Utanmasalar Online oyunlarda bile crack arayacaklar.
Çok doğru ancak ülkemize göre de bu fiyatlar biraz fazla. Bir oyuna asgari ücretin %10'unu vermek az değil yani. Üstelik böyle AAA oyunlar senede 3-4 tane çıkıyor ve hepsi genelde bu fiyatta oluyor.
Sıkıntı ekonominin kötü olması zaten. Yapımcıya lafım yok.

Bu arada bildiğim kadarıyla daha çok hikaye ve diyalog tabanlı bir oyun olacak. Türk oyuncuların sevmediği türden yani.
Türk oyuncuların hepsinin sevdiği türü sen bilemezsin, ayrıca bu oyun daha ucuz da olamaz.

Çok doğru ancak ülkemize göre de bu fiyatlar biraz fazla. Bir oyuna asgari ücretin %10'unu vermek az değil yani. Üstelik böyle AAA oyunlar senede 3-4 tane çıkıyor ve hepsi genelde bu fiyatta oluyor.

Sıkıntı ekonominin kötü olması zaten. Yapımcıya lafım yok.

Fiyatlar fazla katılıyorum ama bu durum bizim ülkemizin vergileri yüzünden adamlar özel fiyatla geliyor bir de öyle gelmediklerinde çıkan rakam korkunç olurdu. Misal PlayStation 5 8300 TL'ye geldi diye seviniyoruz durumlar çok kötü.

Geri
Yukarı