Cyberpunk 2077 Türkiye'de ne kadar biliniyor ve ne kadar satar?

Türk oyuncuların hepsinin sevdiği türü sen bilemezsin, ayrıca bu oyun daha ucuz da olamaz.
Çevreme bakarak ve gördüğüm Steam profillerine bakarak gördüm. Her profilde CS, PUBG, Rainbow gibi oyunlar görebilirsin ama RPG oyunları fazla görmezsin.
Oyunu da bedavaya versinler demedim zaten fiyatı fazla dedim. Ekonomimiz kötü olduğu için bir oyuna asgari ücretli biri için az para değil 250 TL bunu demek istiyorum.

Çevreme bakarak ve gördüğüm Steam profillerine bakarak gördüm. Her profilde CS, PUBG, Rainbow gibi oyunlar görebilirsin ama RPG oyunları fazla görmezsin.
Oyunu da bedavaya versinler demedim zaten fiyatı fazla dedim. Ekonomimiz kötü olduğu için bir oyuna asgari ücretli biri için az para değil 250 TL bunu demek istiyorum.
Az para olmadığını biliyorum ama daha ucuz olması için dolar kurunun 1 TL olması gerek yani.

-Reklamı güzel yapıldı ve yapılıyor.
-Witcher'dan dolayı bilinen bir firma zaten.
-Keanu Reeves faktörü var.
-Oyunu benim gibi yıllardır bekleyen bir kitle var ve fiyatı da Türkiye standartlarında oldukça hoş.
-Altyazı desteğini de düşünürsek ülkemizde baya popüler olacağına eminim.

Rockstar dil desteği getirmiyor diyorsunuz. Ama yeni GTA çıktığı zaman alan yine alıyor. Şimdiye kadar Türkçe desteği yok diye GTA almayan görmedim ben.

Bence oynayanların ciddi bir kesimi crackleyip oynuyordur bana öyle geliyor.
-Reklamı güzel yapıldı ve yapılıyor.
-Witcher'dan dolayı bilinen bir firma zaten.
-Keanu reeves faktörü var.
-Oyunu benim gibi yıllardır bekleyen bir kitle var ve fiyatı da Türkiye standartlarında oldukça hoş.
-Alt yazı desteğini de düşünürsek ülkemizde oldukça popüler olacağına eminim.

Ayrıca çok yüksek sistemde istemiyor 2020'ye göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı