Cyberpunk 2077 Ultimate Edition alınır mı?

auditoree

Hectopat
Selam, daha önce CP2077'yi PC'de 50 saat oynayıp bitirdim. Geçenlerde PS5 aldım, PS Store'da indirimlere göz gezdirirken bu pakete denk geldim. Ultimate Edition yani ana oyun+ Phantom Liberty DLC'si 800 küsur ₺. Ana oyunun kendisi ise 2000 ₺. Sanırım fiyatlandırmada bir hata yaptılar :) Phantom Liberty DLC'sini oynamamıştım, almaya ve tekrardan oynamaya değer mi? PS5'te kaç FPS alabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, daha önce CP2077'yi PC'de 50 saat oynayıp bitirdim. Geçenlerde PS5 aldım, PS Store'da indirimlere göz gezdirirken bu pakete denk geldim. Ultimate Edition yani ana oyun+ Phantom Liberty DLC'si 800 küsur ₺. Ana oyunun kendisi ise 2000 ₺. Sanırım fiyatlandırmada bir hata yaptılar :) Phantom Liberty DLC'sini oynamamıştım, almaya ve tekrardan oynamaya değer mi? PS5'te kaç FPS alabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Hata yapmadılar. Firma şu anda her platformda indirim yapmayı planlıyor Steam'de falan da indirim var. Epic Games ve Xbox'a da gelecek.

İndirimden bahsetmiyorum. Ultimate Edition normal fiyatı 1200 ₺, sadece ana oyun 1999 ₺.

Tamam işte dediğim mantığa geliyor Ultimate Edition ikisini de kapsıyor bu pakette indirime giriyor ve ucuza geliyor.

Son düzenleme:

PS5 de oyun düzgün çalışıyor, Phantom Liberty de baya iyi DLC. O fiyata hala varsa ve ilgini çekiyorsa kaçırma.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı