Cyberpunk 2077 ve Phantom liberty DLC'si alınır mı?

Lilit

Hectopat
Yer
Karayipler
Merhaba ikisini de almayı düşünüyorum. Zam vb gelmeden DLC tam olarak nasıl bir şey yeni hikaye mi oynuyoruz yoksa oyunun hikayesine falan mı ekleniyor pek anlayamadım bilenler aydınlatabilir mi?

dandan-DLCs.png

Merhaba ikisini de almayı düşünüyorum. Zam vb gelmeden DLC tam olarak nasıl bir şey yeni hikaye mi oynuyoruz yoksa oyunun hikayesine falan mı ekleniyor pek anlayamadım bilenler aydınlatabilir mi?

Eki Görüntüle 2003892
Buraya yazacağınıza mesela neden Youtube'a girip şunlara bakmayı düşünmüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buraya yazacağınıza mesela neden YouTube'a girip şunlara bakmayı düşünmüyorsunuz?

Bakmadığımı nereden çıkardın anlamadığım için sormak istedim zaten.

Bakmadığımı nereden çıkardın anlamadığım için sormak istedim zaten.
Kardeşim söylüyor ya yeni hikâye ekleniyor filan, bunu açık ve basit bir Türkçe ile söylüyor, sonra gelip "yeni hikâye ekleniyor mu DLC ile?" diye neden sordun o zaman anlayamadım. İki videoda da adamlar basit, ilkokul Türkçesi ile, "oyuna yeni hikâye ekleniyor" demişler.
Millet ile kafa bulmak için mi gelip aynı şeyi bir de burada soruyorsun?

Kardeşim söylüyor ya yeni hikâye ekleniyor filan, bunu açık ve basit bir Türkçe ile söylüyor, sonra gelip "yeni hikâye ekleniyor mu DLC ile?" diye neden sordun o zaman anlayamadım. İki videoda da adamlar basit, ilkokul türkçesi ile, "oyuna yeni hikâye ekleniyor" demişler.
Millet ile kafa bulmak için mi gelip aynı şeyi bir de burada soruyorsun?

Ne var bunda o önemli kısımları atlamışım belki tekrar ilk videonun başını daha dikkatli izleyince anladım normal olarak başlayınca da DLC'yi oynayabileceğimizi millet ile kafa bulmak için neden sorayım ne gerek var.

Geri
Yukarı