Cyberpunk 2077 vs God of War

Çok farkı yapıda oyunlar, ben şahsen CP2077 bitirmedim bile. God of War hiç oynamadım ama merak ediyorum.

Bu tamamen zevk meselesi. Beni mesela CP2077 daha çok sardı. Ben CP2077 seçerdim ama genel kanı GoW'ın daha iyi bir oyun olduğu yönünde. Açık dünya, aksiyon, macera, bilim kurgu ve biraz da RPG diyorsanız CP2077 ama daha epik, tanrılar, fantastik, koridor ilerlemeli bir şey diyorsanız GoW derim.

God of War bence. Cyberpunk 2077'de güzel ve artık düzeldi iyice ama gene de bir God of War etmez bence.

En son crack önerisi yaptığımda 1 saat engellenmiştim. En kötü crack bile Epic Games'ten iyidir söylemeden edemiyorum.

Sorunuza gelirsek God of War daha iyi bir oyun bence.

Epic'in Launcher'ından nefret ediyorum ama Ubisoft'un daha berbat Steam'den aldığım oyunuda illaha bana oradan oynamak için diretiyor doğru düzgün çalışmıyor bile bu sorun tek bende değil.

God of War çok kolay bir oyun en zor modda oynamak lazım yoksa sıkabilir. Bulmaca da sevmiyorsanız bir müddet sonra Tomb Raider havası alabilirsiniz. Perk sistemi bir yere kadar kurtarıyor sonra sıkıyor oyun.

Cyberpunk'a gelince, o kasvetli şehirde araba sürmek ve yoğun manzarayı süzmek de güzel bir deneyim. Oyunda yapılacaklar God of War'dan daha fazla yani daha uzun soluklu bir oyun daha fazla saat gömersin.

Gow hikayesini ve evrenini sevip takip eden biriysen Gow, bilmeyip çok da ilgili biri değilsen Cyberpunk.

Yeni konular

Geri
Yukarı