Cyberpunk 2077 vs RDR 2

Selamlar. Epic Games'teki kuponla beraber bu iki oyundan birini 16 Haziran'da alacağım. Çünkü Steam yaz indirimde daha düşük fiyata verilirlerse Epic'den iade edip Steam'den alacağım. Hangi oyunu önerirsiniz?
i5 10300h/1650 ti/8gb RAM (16 olacak)

Ortak hesap alıp ikisini de dene hangisini daha çok seversen onu da satın al.

Ben hem indirim hem de kuponla beraber Epic Games'den RDR2'i 140TL'ye alabilmiştim, eğer hala indirim devam ediyorsa üstüne kuponu da kullanıp kesinlikle RDR2 al. Steam'da daha ucuza düşeceğini hiç sanmıyorum. Ytd.

Selamlar. Epic Games'teki kuponla beraber bu iki oyundan birini 16 Haziran'da alacağım. Çünkü Steam yaz indirimde daha düşük fiyata verilirlerse Epic'den iade edip Steam'den alacağım. Hangi oyunu önerirsiniz?
i5 10300h/1650 ti/8gb RAM (16 olacak)
Cyberpunk 2077 her ne kadar iyi bir oyun olsa da Red Dead Redemption 2 bir oyundan daha fazlası. Kesinlikle RDR2 al derim.

Ben hem indirim hem de kuponla beraber Epic Games'den RDR2'i 140TL'ye alabilmiştim, eğer hala indirim devam ediyorsa üstüne kuponu da kullanıp kesinlikle RDR2 al. Steam'da daha ucuza düşeceğini hiç sanmıyorum. Ytd.

Hala geçerli ama diyorum ki son gün alayım hem Steam yaz indiriminde ucuza düşerse Epic'ten aldığımı iade ederim diye düşündüm. Zaten oynamaya temmuz da başlayacağım.

Geri
Yukarı