Cyberpunk 2077 yer kalmadığı için silindi

LifeOraa

Centipat
Öncelikle oyunun rezalet olduğunu söylemek istiyorum. Başlarda cidden cok güzeldi ve oyunu 35 saat boyunca oynadım (Arada sıkıntılar oldu oyundan atma, arabaların Mevlana'ya dönmesi gibi ama dert etmedim.) ama bir güncelleme geldi ve oyun kendini sildi. Ciddi ciddi kendini silinmiş gösteri. İndirme %80'deyken bana SSD dolu dedi ve indirme yine gitti. Hadi dedim benim hatam 139 GB boş alan varken indireyim yine baktığımda indirme silinmişti. Bildiğin rezalet bir oyun. Günlerdir indirmeye, oynamaya çalışıyorum hiçbir türlü olmuyor ve kötü yorum yapanları cidden anladım ve hak verdim. Çözüm önerisi olan ya da benden başka bu olayı yaşayan biri var mı?

aşlarda cidden cok güzeldi ve oyunu 35 saat boyunca oynadım
Bildiğin rezalet bir oyun.
Kötü yorum yapanları cidden anladım ve hak verdim.
Çözüm önerisi olan ya da benden başka bu olayı yaşayan biri var mı?

Bir cümlede bu kadar paradoks muazzam. Oyun 35 saat boyunca çok güzeldi sonra çok kötü oldu. Kötü yorum yapanlara hak vermişsin ama sorunu senden başka yaşayanı da bulamayıp buraya gelmişsin.

Kullandığın launcher ve kendi sistemine bak derim. O boyutta başka oyun indirsen de böyle olacakmış oyunun indirme dosyaları ile oyunun kendisi ne alaka?

İndirme oyunla ilgili değil ki. Nereden indiriyorsun?
steam den indiriyorum indirmeyi tekrar başlatıp duruyor

Bir cümlede bu kadar paradoks muazzam. Oyun 35 saat boyunca çok güzeldi sonra çok kötü oldu. Kötü yorum yapanlara hak vermişsin ama sorunu senden başka yaşayanı da bulamayıp buraya gelmişsin.

Kullandığın launcher ve kendi sistemine bak derim. O boyutta başka oyun indirsen de böyle olacakmış oyunun indirme dosyaları ile oyunun ne alakası var?
hayır aynı boyutta birsürü oyun bitirdim evet oyuna biraz nefret kusmuş gibi oldum çünkü 3-4 gündür indirmeye çalışıyorum hemde evet benden başka bu sorunu yaşayanlarla karşılaştım

Çözememiş, çözdüyse de belirtmemiş.

Birebir aynısı mı yaşanmış? Steam'de oyunun tüm kalıntılarını sildikten sonra geri yüklemek istediğinde yüklenmiyor mu şimdi? Ya da kurulum bitince geri mi siliniyor? Bir de kaç GB yer var diskinde?

Birebir aynısı mı yaşanmış? Steam'de oyunun tüm kalıntılarını sildikten sonra geri yüklemek istediğinde yüklenmiyor mu şimdi? Ya da kurulum bitince geri mi siliniyor? Bir de kaç GB yer var diskinde?

Kendisindede güncelleme olarak oyunun 52 GB'ı gözüküyormuş bende de aynı sorun vardı oyunu sildikten sonra oyunun PC de yer kapladıgını tam silinmedigini gördüm bir daha indirmeye calsinca da bunlar oldu.

Geri
Yukarı