Sürprizbozan Cyberpunk 2077'de güçsüz olmak

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
1679933581825.png

Merhaba, Cyberpunk'da haritaların devamı yeni açıldı ve hikayede kafamıza kurşun yiyip kurtulduğumuz noktadayım. Haritada açılan yeni alanlardaki görevler çok zor, tek atışta ölüyorum. Sadece Cyberpsikopatlar değil, ayrıca normal kanıt kurtarma görevlerinde dahi. Tam olarak ne eksik, nasıl bu sorunu çözeceğim?

1679933596962.png

1679933618273.png

1679933650461.png

Çok yüksek tehlike olanlar yerine orta zorluk olanları yapabilirsin ayrıca ncpd görevlerini yapıp seviye atlar ve en önemli olanda yan görevleri yapıp tecrübe kazanıp seviye atlarsın şu an zor olması gayet normal.

Çok yüksek tehlike olanlar yerine orta zorluk olanları yapabilirsin ayrıca ncpd görevlerini yapıp seviye atlar ve en önemli olanda yan görevleri yapıp tecrübe kazanıp seviye atlarsın şu an zor olması gayet normal.
Görevleri yaparken nereden geliştirmeye başlamalıyım? Silahlardan mı?

Görevleri yaparken nereden geliştirmeye başlamalıyım? Silahlardan mı?

Benim için zırh önemliydi katana ile savaştığım için başta sonra katanaya bastım dengeli gitmiştim. Kişisel bence bu soru ama zaten yan görevler ek işler ve ncpd görevleri yaptıkça güzel ekipmanlar düşürceksin zaten.

yan görevler ek işler ve ncpd görevleri yaptıkça güzel ekipmanlar düşürceksin zaten.
Anladım hocam, dediğiniz gibi yapıyorum ve yükselmeye devam ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı