Cyberpunk 2077'de nasıl para toplanır?

Hack noktaları tam olarak nerede? Görevdeki hacklerden bahsediyorsanız ben açıkçası hackden para kazanıldığını görmedim.
Uydular, çanaklar falan oluyor hocam ordan yapılıyor veri madenciliği idi galiba adı. Çok fazla para gelmiyor ama denk gelirseniz yapabilirsiniz.

Hocam barda bir tane adama denk geldim dennis diye tamam dedim ama otomatik olarak işaretlemedi oyun adamı aradım açmıyor telefonu.
Oyun içi bir kaç saatte gelir görev bildirimi haritaya, bir adamı taşıyorduk diye hatıelıyorum araba ile.

Uydular, çanaklar falan oluyor hocam oradan yapılıyor veri madenciliği idi galiba adı. Çok fazla para gelmiyor ama denk gelirseniz yapabilirsiniz.

Oyun içi birkaç saatte gelir görev bildirimi haritaya, bir adamı taşıyorduk diye hatıelıyorum araba ile.

No diye bir kutu mu öyle bir şey var demişti bana. Orada görürsün gibi bir şey söyledi ama konumunu dememişti. Bir şey olursa ara demişti. Bir mal taşımaktı ayrıca görev, öyle demişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
No diye bir kutu mu öyle bir şey var demişti bana. Orada görürsün gibi bir şey söyledi ama konumunu dememişti. Bir şey olursa ara demişti. Bir mal taşımaktı ayrıca görev, öyle demişti.

Spolier vermeyeyim de mal dediği bir insan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haritada mavi çanta şekilli yerler var (etrafta gezerken görürsün). Heh işte oradaki çeteye dal. Al 10k 20k para. Devam et aynı şekil iyi para kazanırsın.

Geri
Yukarı