Çözüldü Cyberpunk 2077'de ses yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

zRex

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| MSI MAG INFINITE S3 11SC-030XTR | NVIDIA GeForce RTX 2060 6 GB | Intel Core I5 11400F 2.60 GHZ veya 3.60 GHZ | 512 GB M.2 SSD + 1 TB HDD | 1x16 GB DDR4 Ram | 500 Watt PSU | 2-3 Tane Fan |
@Aeronight (Ses düzeyi karıştırıcısında neden ad kullanılamıyor diyor inan bilmiyorum)
Geçen gün oyuna girdiğimde sesler vardı modlarda çalışıyordu her şey iyiydi ancak bugün girdim (herhangi bir mod vesaire eklemeden) sesler yok al izle videoyu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Eksik oyun dosyasından şüpheleniyorum. Modlar bozmuş olabilir.

AlwaysFirstEquip bozuyormuş oyunu baştan sil yapmak zorunda kaldım. Ama bundan sonra en azından hangi modları yükleyip hangilerini yüklemeyeceğimi biliyorum.
@Aeronight (Ses düzeyi karıştırıcısında neden ad kullanılamıyor diyor inan bilmiyorum)
Geçen gün oyuna girdiğimde sesler vardı modlarda çalışıyordu her şey iyiydi ancak bugün girdim (herhangi bir mod vesaire eklemeden) sesler yok al izle videoyu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ses ekran kaydında da olmadığına göre oyun ile alakalı. Oyun orijinal mi?

Hocam burayı kurcaladın mı?
1697998665806.png

Evet ve olmadı.

Hocam orijinal olup olmaması ile alakası yok ki geçen gün girdiğimde vardı bugün yok bu orijinallikle ne alakası var?

Crack oyunların oyun dosyaları arızalı olabiliyor. Ayrıca orijinal ise Steam'dan dosya doğrulama sistemi ile oyun dosyalarını kontrol edebilir. Yazmadan önce düşünseydiniz anlardınız.

Artı -1 Eksi

Yeni cıkan DLC'yi aldım biraz oynayayım dedim tam görev yaparken mini map kayboldu geri getiremiyorum oyunu acıp kaapttım tam oyuna girdiğim anda gözüküyor sonra tekrar kayboluyor not: Herhangi mod yuklu değil var mı bunun bir çaresi arkadaşlar cok sınır bozucu.

Yedeğini almıştım modsuz versiyon olanını onu açtım yine aynı hata modlamadan önce yedek almaya dikkat ediyorum ancak sanırım bu sefer çok daha ayrı bir sıkıntı var. Baştan sil yükle yapmaya üşeniyorum.

Crack oyunların oyun dosyaları arızalı olabiliyor. Ayrıca orijinal ise Steam'dan dosya doğrulama sistemi ile oyun dosyalarını kontrol edebilir. Yazmadan önce düşünseydiniz anlardınız.
Hocam oyunu Phantom Liberty'nin ortasına kadar oynadım neredeyse hiç bir sorun olmadan ayrıca Steam dosya doğrulama sistemiyle bu güne kadar düzeltebildiğim herhangi bir oyun olmadı umarım anlamışsındır.

Yedeğini almıştım modsuz versiyon olanını onu açtım yine aynı hata modlamadan önce yedek almaya dikkat ediyorum ancak sanırım bu sefer çok daha ayrı bir sıkıntı var. Baştan sil yükle yapmaya üşeniyorum.

Hocam oyunu Phantom Liberty'nin ortasına kadar oynadım neredeyse hiçbir sorun olmadan ayrıca Steam dosya doğrulama sistemiyle bu güne kadar düzeltebildiğim herhangi bir oyun olmadı umarım anlamışsındır.

Hocam bu liberty City'nin yan görevlerini yaptınız mı şu rastgele yerlerde cıkan arabaları alıp teslimat noktasına götürdüğümüz görev: Ben onu yaparken mini map sağ üstten kayboldu. Ne yapabilirim hiçbir yerden bulamıyor mcozumunu yoksa görevmi mini map in kapanmasını sağlıyor anlamadım yardımcı olursanız cok minnetar kalırım.

AlwaysFirstEquip bozuyormuş oyunu baştan sil yapmak zorunda kaldım. Ama bundan sonra en azından hangi modları yükleyip hangilerini yüklemeyeceğimi biliyorum.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı