Sürprizbozan Cyberpunk 2077'de V'ye ne oldu?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shadow4EAD

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Cyberbunk'ta 5-6 son bulunmakta. Benim seçtiğim sonda bedenimi geri aldım, Johnny ile vedalaştık ve Panam ile yaşamaya karar verdim ama aklıma takılan şey şu: V öldü mü? Yoksa ölecek mi? Şu an yeni bir DLC duyuruldu Cyberpunk için. Sizce bu DLC'de V olur mu? Açıkçası karakteri çok sevdim onunla devam etmek isterim. Cevap verirseniz sevinirim.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Cyberbunk'ta 5-6 son bulunmakta. Benim seçtiğim sonda bedenimi geri aldım, Johnny ile vedalaştık ve Panam ile yaşamaya karar verdim ama aklıma takılan şey şu: V öldü mü? Yoksa ölecek mi? Şu an yeni bir DLC duyuruldu Cyberpunk için. Sizce bu DLC'de V olur mu? Açıkçası karakteri çok sevdim onunla devam etmek isterim. Cevap verirseniz sevinirim.
Dlc yi bilmem de senin sonunda Vi ölecek. Hatta her sonda ölecek.

Ben maalesef Arasaka'ya teslim oldum ve V öldü.

DLC'ye nasıl bağlayacaklar bilmiyorum ama V'nin 6 ay ömrü var. Eğer bedeni Johnny'e bırakırsanız V ölüyor.

Arasaka sonunda V'nin bilinci alınıyor ve bedenen ölüyor, aynı Saburo Arasaka gibi uygun bir bedende tekrardan doğabilir. Diğer sonlarda ise V'nin zihni ölüyor ve bedeni Johnny Silverhand'in oluyor.

DLC belki son görevi yapmadan önce geçiyor olabilir, Witcher 3'de de ana hikaye bitirilmeden DLC'ler bitirilebiliyordu. Hanako yüz yıldır bekliyor orada zaten.

En iyi son ilacı içip bedeni Johnny'ye bırakmak. Hem V efsane oluyor, hem de 2077 yılında Johnny ismini bir kez daha duyurabiliyor. V her sonda ölüyor maalesef. DLC'nin teaserında V ile devam ediyoruz.

Geri
Yukarı