Sürprizbozan Cyberpunk 2077'de yan görev yapmak sonu etkiler mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ripex

Centipat
Daha fazla  
Cyberpunk 2077'de sürekli yan görev yapıyorum ve insanlara yardıma koşuyorum.
V'nin çipi hasarlı olduğu için sürekli yan görev yapmak ölümüne sebep olur mu?

Spoiler da vermeseniz sevinirim daha yarısındayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yan görev yaparak farklı sonlar açabiliyorsunuz diye biliyorum.

Cyberpunk 2077'de sürekli yan görev yapıyorum ve insanlara yardıma koşuyorum.
V'nin çipi hasarlı olduğu için sürekli yan görev yapmak ölümüne sebep olur mu?

Spoiler da vermeseniz sevinirim daha yarısındayım.
Ana hikayede ilerlemedikçe hastalığının ilerlemesi gibi bir durum yok. Ve evet belirli yan görevlerdeki belirli karakterler farklı sonlarda etkili olabiliyor.

Oyunda 7 farklı son var ve bunları yan görevlerle ilerleyip bitiriyorsun her sonda kaydı biraz geriden yükle başka göreve geç

Etkiler tabiki. Iyi-kotu. Mutlu-çaresiz tarzı sonlar var. Ben İGN'den istediğim sonu bakarak yan görevleri yaptım spoiler yemeyerek tabiki. Sonu etkileyen bir yan gorevi yaparken birinin bizi araması gerekiyordu. Adam bir turlu aramadi. Meger oyun hatasiymis. Netten bakarak 2-3 gun ugrastim. Gorevlerin basinda mutlaka save al. Tavsiyem Panam ending.

Witcher 3 de de aynı durum vardı. Ana hikayeyi yan görevlerden önce bitirirsen bayat geliyor o görevler daha sonra. Yapımcı da senden bunu istiyor. Sonra işte bizim arkadaşlar da diyor ki 15 saatte oyun bitti. Al burdan yak :(

Harika bir oyun oynuyorsun bence yan görevleri de yap ve tadını çıkar. Yan görevler de bayağı sarıyor zaten.Ana hikayeyi de etkiliyor diye hatırlıyorum.

İlişkiyi ilerletmek için yan görevleri doğru yapmanız lazım. %70 olduğunda gizli son açılacak.

Geri
Yukarı