Cyberpunk 2077'den sonra grafik algım değişti

firatness

Femtopat
Dostlar size de oldu mu bilmiyorum ama oyunu 2 kere bitirdim 3060 ve 4090 ile üstüne Phantom liberty DLC'sini 2 defa bitirdim, bu saatten sonra hiçbir oyun kesmiyor, dün Mafia 2 oynayayım dedim sanki Mario oynuyormuş grafik hissiyatı verdi, kısaca birkaç oyun denedim ama sırf grafiksel anlamda kesmediği için devam edemiyorum, sanki çok eski bir oyun oynuyormuşum gibi hissediyorum.

"RDR2- Dying Light2 vb üzerine ter dökülmüş oyunlar hariç"

Cyberpunk 2077 teknolojisi demosu gibi oyun oldu zaten. Alan Wake 2 oyununun grafikleride öyle.
Aşırı iyi gözüküp dışarıdan oyunu oynamayan birisinin bile yüksek sistem söyleyeceği bir oyun gibi gözüküyor ama değil.

Çıktığı zaman şu zamanki hali olsaydı bayağı şeyi değiştirmişti.

Bu anlattıklarını ben Batman Arkham serisini bitirmeye karar verdiğimde yaşamıştım. İlk oyun olan orgins grafik anlamında iyidi serinin devam oyunu olan asylum ve city baya grafik açısından kötü gelmişti devam edememiştim. Knight en son oyun grafik anlamında nirvana. Direkt ona atladım.
Üzücü bir şey aslında, bende oyunlara grafik açısından bakan biriyim. Her oyunu high ya da ultra oynarım. Low oynayacağım oyunu oynamam

Cyberpunk 2077 o kadar iyi mi? Oynayayım mı?
Cyberpunk 2077'nin gerçekten övülmeye değer az sayıdaki bir kaç özelliğinden biri grafikleri. Onun dışında ortalama bir aksiyon oyunu olduğunu düşünerek ana oyuna girişirseniz(DLC'den durumlar nasıl bilmiyorum) keyif alırsınız. Onun dışında RPG ögeleri, araba sürmek ve çatışmak, ana hikâye çok tatmin edici değil.
Dostlar size de oldu mu bilmiyorum ama oyunu 2 kere bitirdim 3060 ve 4090 ile üstüne Phantom liberty DLC'sini 2 defa bitirdim, bu saatten sonra hiçbir oyun kesmiyor, dün Mafia 2 oynayayım dedim sanki Mario oynuyormuş grafik hissiyatı verdi, kısaca birkaç oyun denedim ama sırf grafiksel anlamda kesmediği için devam edemiyorum, sanki çok eski bir oyun oynuyormuşum gibi hissediyorum.

"RDR2- Dying Light2 vb üzerine ter dökülmüş oyunlar hariç"
Oyunları grafiklerine göre yargılamayı bırakabilirseniz(Ki indie oyun oynamanız bu konuda büyük destek olur) 1991'de çıkan oyunu bile keyifle oynayabilirsiniz.

Akşam, akşam güzel şakaymış. "Her yeri sel bastırıp, kontrast artırdım gerçekçi oldu."

Eki Görüntüle 2050773
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Nasıl yapacağız hocam?

Neyi nasıl yapacaksın şaka yapıyorum ben. Aç Youtube'da videosunu izle o modların zerre grafik kalitesi yok.

Sokakları sel basmış, Bugatti bozması araba modlarını doldurmuşlar hepsi ayna gibi parlıyor, karakterlerin saçları ve suratları hala 2013.

Dediğime de geldi. İkinci videodaki su miktarına bak sanırsın Amazon ormanları.

Artı -1 Eksi
Bunu nasıl yapabilirim hocam, lütfen bana detaylı anlatım sağlayabilir misiniz?

Hocam bu dosyaları direkt oyunun dosyalarına atıyorsunuz bitiyor. Birkaç ince ayarı var ben de bilmiyorum. Ama cidden gerçeklik algısı bozuluyor insanın.

Neyi nasıl yapacaksın şaka yapıyorum ben. Aç YouTube'da videosunu izle o modların zerre grafik kalitesi yok.

Sokakları SEL basmış, Bugatti bozması araba modlarını doldurmuşlar hepsi ayna gibi parlıyor, karakterlerin saçları ve suratları hala 2013.

Dediğime de geldi. İkinci videoya bak sanırsın Amazon ormanları.

Grafik konuşuyoruz hocam grafik anlayışınız karakterlerin saçları ve suratları ise haklısınız. Benim grafik anlayışım ışıklandırma ve atmosferi.

Bende şu an Cyberpunk oynuyordum arada başka oyuna bakayım diyorum ama bundna sonra oyunlar sarmıyor.

Hemde nasıl en iyi oyunlarda top 5'te var rahat(bence).
Rdr 2- Marvel Spiderman-Dying light2 Ve özellikle Days Gone grafiksel texture gerçekçiliği anlamında beni çok etkilemişti, farcry 6 da Hd texture packı birlikte aşırı net görünüyor. Bunlar dışında bu sistemde valorant takılıyorum düşünün...

Hocam ben bunları kurdum ama diğer oyunlardaki gibi grafik olmadı yani etki etmedi gibi normali daha güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı