Cyberpunk 2077'nin hayal kırıklığı olacağı gerçeği

CDPR'den yeni açıklama gelmiş(!):
1606722702793.png

Aslında hypeı yapan kullanıcılar. Bu oyuna GTA6 gözüyle bakanlar var. Eğer bu gözle bakıyorsanız geçmiş olsun, oyun beklentinizi karşılamaz. Ama bir RPG olarak bakıyorsanız beklentinizi karşılar. Hiçbir oyun her şeyi çok iyi yapamaz. Eksik kalan yanları olacaktır. Downgrade yemezse de sorun olmaz.

FPS oyunu olduğu için ve karakterimizi biz özelleştirdiğimiz için hikaye açısından hafif bir patlayacak gibi hissediyorum. Detay olarak korkum yok. Fakat oyunun küçük olması şaşırttı. Görevlerin güzel olacağından yüzde 99 eminim zaten. Ama çok hypelandığı için güzel çıkmasına rağmen patlayacak gibi gözüküyor. Umarım öyle bir şey yaşanmaz. Bekleyelim bakalım, bir şey demek zor.

Bu konuyu kaç kez açıklamam lazım gençlik?
Hani hep benzer konulara yazınca sıkılmaya başladım.
Ben fikirlerimi birçok arkadaş ile paylaştım ve bunu tartıştık. Oyun çıkmadan insanlara kötülemeyin lütfen, belki adam almayı istiyor ve çıkışından kısa bir süre sonra fiyatı artacak? Oyun çok güzel oldu mu da bu sefer o parayı vermemek isteyecek. Ön sipariş verir, oyunu deneyimler ve sevmezse 2 saat geçmediği takdirde iade eder.
Oyunun hayal kırıklığı yaratmayacağını düşünüyorum, tabii GTA 6 benzetmesi yapanlar hariç.

İnsan inanmak istediğine inanır. Hayal kırıklığına yaşamak istemiyorsanız yaşamazsınız zaten. Fanboy olan arkadaşların tek yaptığı farkında olmadan fanboy olmayanları soğutmak. Ertelense, sokak bir önceki videoya göre boş olsa ne olursa olsun bu oyunun mükemmel hatasız şaheser olacağına inanıyorsunuz. Sektörde bu kadar hype görüp hayal kırıklığından öte olan oyunlar mevcut. Cdpr gibi 1 oyunla büyük firma olan firmalar da mevcut.

Benim gibi olan elbet vardır. Popüler kültürün yücelttiği oyunlar, filmler, diziler vs gibi yapımlara başlayamıyorum. Başlasam bile -3 başlıyorum. Çıkmayan oyunu canınız pahasına savunmanız size bir şey kazandırmaz. Ben de oldum fanboy, olmadım değil. Skyrim'i çok severim, benim için dünyanın en iyi oyunudur. Fakat yorum yaptığımda oyun sektörünün en iyi oyunlarındandır diyorum. Forumda Cb'yi GOTY yaptılar.

Linç yemeye hazırım. Ama kırmayın :)

Oyunu aldım ve katılıyorum. Oyun hakkında şöyle mi böyle mi sorular sormuştum. Öyle bir linçe uğradım ki, dedim sadece soru sordum niye böylesiniz falan. Sen kimsin Cyberpunk böyle olabilir belki diye yorum yapiyorsun dediler. Şaka falan sanmıştım :D.

Witcher 3'ü sevemedim, nasıl severim diye sordum. O kadar küfür ettiler ki, sanki sevmek zorundaydım. Soru sordum dedim, git başka yerde sor, burada oyuna saçma yorumlar yapma, git Valorant oyna dediler :D. Dedim ne alaka? :D. Sonra bu kitle ile aynı oyunu seveceğime hiç sevmem daha iyi diye düşündüm.

Demem o ki bu tarz insanlar, sizi oyundan bile soğutabiliyor.

Oyunu aldım ve katılıyorum. Oyun hakkında şöyle mi böyle mi sorular sormuştum. Öyle bir linçe uğradım ki, dedim sadece soru sordum niye böylesiniz falan. Sen kimsin Cyberpunk böyle olabilir belki diye yorum yapiyorsun dediler. Şaka falan sanmıştım :D.

Witcher 3'ü sevemedim, nasıl severim diye sordum. O kadar küfür ettiler ki, sanki sevmek zorundaydım. Soru sordum dedim, git başka yerde sor, burada oyuna saçma yorumlar yapma, git Valorant oyna dediler :D. Dedim ne alaka? :D. Sonra bu kitle ile aynı oyunu seveceğime hiç sevmem daha iyi diye düşündüm.

Demem o ki bu tarz insanlar, sizi oyundan bile soğutabiliyor.
Fanboyların azizliğine uğramışsınız. Geçmiş olsun hocam.

Geri
Yukarı