Cyberpunk 2077'nin optimizasyonu geliştirilecek mi?

Oyunun optimizasyonu iyi mi? Siz nasıl şeyler gördünüzde bu oyunun optimizasyonuna iyi diyorsunuz hocam? 😀hangi optimizasyonu iyi olan oyunda bir yerde 60FPS alırken bir yerde 25FPS alıyorsun.

2K sabit 60 FPS oynuyorum her şey en yüksekte RTX açık optimizasyon olarak sıkıntı yok.
Sistemim de RTX 3060 AMD Ryzen 5 3600 16 GB RAM.

Oyunu pc de bilmiyorum ama Xbox series x te hatasız harita çok büyük ayrıntılar çok fazla bölümler birbirinin tekrarı değil buram buram kalite kokuyor yan görev ağırlıklı oynuyorum yan görevler çok güzel ilgi çekici.

1.5 Yamasıyla büyük oranda düzelmiş daha da düzelmez. Oyun ilk çıktığında RTX 3070 ile medium ayarlarda kasıyor ve drop giriyordu. 1.5 Yamasıyla bende tekrar başladım her şey en yüksekte 2K da oyun akıyor açıkçası ama hala optimizasyon mükemmel değil tabi. GTX 1650 İle ilk zamanlarda oynanmayacak haldeydi, 30 FPS üstünü görmüyordu. RAM kaç GB?

1.5 Yamasıyla büyük oranda düzelmiş daha da düzelmez. Oyun ilk çıktığında RTX 3070 ile medium ayarlarda kasıyor ve drop giriyordu. 1.5 Yamasıyla bende tekrar başladım her şey en yüksekte 2K da oyun akıyor açıkçası ama hala optimizasyon mükemmel değil tabi. GTX 1650 İle ilk zamanlarda oynanmayacak haldeydi, 30 FPS üstünü görmüyordu. RAM kaç GB?

İlk çıktığında AMD işlemcilerde SMT kapalıydı el ile açıyorduk. Ryzen 1500X vardı bende o zaman 4/8 çalışmak yerine yalnızca 4 çekirdeğin üzerinden çalışınca droplar kaçınılmaz oluyordu.

Geri
Yukarı