Cyberpunk 2077'in optimizasyonu ne durumda?

Anqel1231

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. İndirimde Cyberpunk 2077 almayı düşünüyorum. Ancak oyunun şu anki optimizasyonu nasıl bilmiyorum. İlk çıktığında berbat olduğunu hepimiz biliyoruz ancak bayağı bir patch yayınladılar. Oyuna sahip arkadaşlar, ilk çıktığı zaman ile şu anki zaman arasında fark var mı? Ona göre alacağım. Ayrıca sistemim şu:
  • GTX 1650 Ti
  • 16 GB RAM
  • i5 10200-H işlemci
  • 500 GB SSD
  • Windows 11
Oyunu şu anki haliyle 900p medium-Low ayarlarla oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
1080p med ayarlarda şehir için 35-40fpsleri geçemezsin. Konudaki arkadaşlar neye dayanarak 60fps diyor anlamış değilim. En son 1.31 patch geldi ve ilk zamanlara göre fark olsa da ahım şahım fps artışı olmadı.

1080p med ayarlarda şehir için 35-40FPS'leri geçemezsin. Konudaki arkadaşlar neye dayanarak 60FPS diyor anlamış değilim. En son 1.31 patch geldi ve ilk zamanlara göre fark olsa da ahım şahım FPS artışı olmadı.

Haklısınız hocam yeniden bir göz attım Ti versiyonu dizüstü olsa bile daha iyi sanıyordum.

Merhabalar. İndirimde Cyberpunk 2077 almayı düşünüyorum. Ancak oyunun şu anki optimizasyonu nasıl bilmiyorum. İlk çıktığında berbat olduğunu hepimiz biliyoruz ancak bayağı bir patch yayınladılar. Oyuna sahip arkadaşlar, ilk çıktığı zaman ile şu anki zaman arasında fark var mı? Ona göre alacağım. Ayrıca sistemim şu:
  • GTX 1650 Ti.
  • 16 GB RAM.
  • i5 10200-H işlemci.
  • 500 GB SSD.
  • Windows 11.
Oyunu şu anki haliyle 900p medium-Low ayarlarla oynayabilir miyim?

1080p Low-medium ayar oynatır.

Geri
Yukarı